• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Мартенситна нержавіюча сталь

Мартенситна нержавіюча сталь

Постачальник Авглоб пропонує купити мартенситну нержавіючу сталь за економічно вигідною ціною. Постійні клієнти можуть скористатися знижками. Постачальник гарантує своєчасну доставку продукції за будь-якою вказаною адресою. Ціна найкраща у даному сегменті прокату.

Що таке мартенсит

Мартенсит - це базовий структурний компонент сталі після загартування, який є твердим пересиченим упорядкованим розчином вуглецю в -залізі. Має голчасту мікроструктуру. Вперше він був описаний Марком Мартенсом — відомим фахівцем у галузі проблем, пов'язаних із втомою різних металевих матеріалів. Саме на його честь і було названо мартенсит.

Кристалічна решітка

Кристалічні грати вуглецевого розчину в α-залізі є тетрагональними. Кожна з її елементарних складових описується формою паралелепіпеда (прямокутного). У центрі та вершинах осередку при цьому розміщуються атоми заліза, а в об'ємах осередків розташовані атоми вуглецю. Високі властивості міцності і твердість, характерні для мартенситних нержавіючих сталей, обумовлені нерівноважною структурою мартенситу, що характеризується істотною внутрішньою напругою.

Постачання, ціна

Купити мартенситну сталь нержавіючу у постачальника Авглоб можна за доступною ціною. Ціна формується виходячи з європейських стандартів виробництва. Постачальник Авглоб пропонує купити нержавіючу мартенситну сталь будь-якої марки в асортименті за оптимальною ціною оптом або в роздріб. Запрошуємо до партнерської співпраці.