• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Латунний пруток

Латунний пруток

Виробництво латунного прутка

Латунь за своєю суттю може бути не тільки двокомпонентним сплавом міді та цинку, а й багатокомпонентним, який включає алюміній, кремній, олово, нікель, залізо, свинець та марганець сплавом. Пресований і тягнутий і латунний пруток виробляють згідно з ГОСТом 2О6О-2ОО6 (хім. склад регламентується ГОСТом 15527-2ОО4.). Підготовка та відбір проб для виконання контролю складу регламентується ГОСТом 242З1-8О. Крім цього, латунні прутки можуть бути виконані з антимагнітними характеристиками, їх виготовляють із відповідних немагнітних сплавів згідно з ГОСТом 15527.

Прутки латунні виготовляються:

профіль довжина точність стан Автомагнітний тип

- Квадратні,

- шестигранні,

- круглі,

- Овальні

- У бухтах,

- Немірна,

- Мірна

- Нормальної точності,

- Підвищеною,

— високою

- м'яке,

- напівтверде,

- тверде

- Антимагнітні з обрізаними кінцями,

- м'які з підвищеним рівнем пластичності,

- напівтверді з підвищеним рівнем пластичності,

- Тверді з підвищеним рівнем пластичності,

- звичайній пластичності пресовані

Чудові фізичні характеристики прутка латунного дозволяють виготовляти будь-яку механічну обробку, в тому числі свердління, здійснювати фрезерування, різання, паяння, зварювання і здійснювати процес штампування.

Застосування

Цінні експлуатаційні характеристики латунного прутка полягають у високому рівні стійкості до корозій, немагнітності, відмінної технологічності. Ці якості і стали причинами того, що його використовують у найрізноманітніших галузях народного господарства: у приладобудуванні та галузі машинобудування, в автомобіле- та суднобудуванні, у галузі авіаційної та космічної промисловості. Платок латунний служить незамінним матеріалом у виробництві електротехніки, деталей сантехніки, деяких деталей газових редукторів. З нього виробляють шестірні, болти, гайки, гвинти, фурнітуру, багато видів запірної арматури водо- та газорегулюючих систем, деталі для електромеханічних установок та для поршневих машин. Найчастіше використовується латунний пруток також у годинниковій промисловості, як для випуску дрібних компонентів, так і для вироблення деталей корпусів.

Купити за вигідною ціною

Компанія ТОВ "Авек Глобал" реалізує якісний латунний пруток різноманітних марок. Вартість нашої продукції залежить від чинної ціни на мідь, а також від деяких додаткових умов постачання. Наша компанія пропонує хороші умови для оптовиків та роздрібних покупців. На сайті компанії ТОВ «Авек Глобал» Ви знайдете всю необхідну для себе інформацію, наші онлайн-консультанти завжди готові відповісти на питання, що у вас виникають. Ми гарантуємо високу якість всієї продукції та своєчасність та точність виконання вашого замовлення.