• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

ВК8 пластина, твердий сплав

ВК8 пластина, твердий сплав

Постачальник – компанія АвекГлоб – пропонує за доступними цінами від виробника пластини, виготовлені з твердого сплаву марки ВК8. Постачальником гарантується своєчасна доставка продукції на будь-яку адресу, вказану споживачем.

Технічна характеристика

Твердий сплав ВК8 є високоплавким з'єднанням твердого, керамічного карбіду вольфраму з в'язким кобальтом. Даний матеріал являють собою композит із металевої матриці, в якому частинки кобальту поміщені в матрицю вольфраму карбіду. Карбід вольфраму може мати формулу WC або WC 2 залежно від умов синтезу.

Характерна особливість даного сплаву - високі значення міцності, опору стиску та твердості, висока електрична та теплопровідність, при досить низьких значеннях пластичності, ударної в'язкості та опорі на зсув. Найближчий європейські аналоги матеріалу – тверді сплави HG30 та HG40.

Актуальність застосування

Твердий сплав марки ВК8 використовується при виготовленні особливо міцного інструментального оснащення методами пресування та спікання. Застосовується для виготовлення ріжучого, так і холодновисадкового інструменту. Для підвищення міцності та жорсткості використовуються поверхневі покриття. Сплав ВК8 чутливий до навантажень, що згинають, і тому використовується переважно в процесах отримання осесиметричних заготовок.

Хімічний склад

Відповідно до технічних вимог ГОСТ 3882-74 сплав ВК8 має наступний склад:

Карбіду вольфраму - 92%;

Кобальту - 8%.

Фізико-механічні властивості

Температура плавлення - 2862 0 С;

Межа міцності, МПа - 1400;

Щільність, кг/м 3 - 14400 ... 15600;

Межа міцності на вигин, МПа - 1700;

Межа міцності на стиск, МПа - 4900;

Модуль пружності, ДПа - 600;

Твердість за Роквеллом (шкала А), 87,5;

Ударна в'язкість, кДж/м 2 - 13,0.

Сортамент та властивості

Твердий сплав ВК8 виходить спіканням за розмірами вихідної прес-форми з урахуванням усадки. Доступні пластини, диски та циліндри різних розмірів. Можливе отримання пластифікованих пластин, попередньо спечених за високої температури. Для отримання кінцевої продукції необхідно використовувати технології електроіскрової, електродугової чи анодно-механічної обробки. Менш ефективно шліфування карборундовими колами з наступним притиранням порошками з карбіду бору.

Постачальник – компанія АвекГлоб – пропонує придбати за доступними цінами від виробників пластини, які виготовлені із твердого сплаву марки ВК8. Продукцію можна купити за ціною, що формується на основі європейських та світових стандартів виробництва. Реалізація можлива оптом та в роздріб, для постійних клієнтів діє гнучка система знижок.