• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

ХН62ВМЮТ - ЕП708 лист, коло, дріт

ХН62ВМЮТ - ЕП708 лист, коло, дріт

Загальна характеристика

Марка сплаву ХН62ВМЮТ-вд (ЕП708-вд) являє собою жароміцну сталь. в основі якої міститься нікель 62% і хром. Це стабільно аустенітний сплав, який після термічної обробки та охолодження у повітряному середовищі не змінює своєї структури. Сплав легується молібденом, вольфрамом, алюмінієм та титаном. Жароміцні сплави такого типу широко застосовуються у виробництві. Вони мають пластичність, легко зварюються за допомогою ручного дугового зварювання. Труби, коло, пруток та дріт з таких сплавів застосовуються в енергомашинобудівній галузі (виготовлення машин та обладнання для енергетики), ракетно-космічній та авіаційній техніці. Для довідки: жароміцність - це здатність сплаву протистояти різноманітним механічним напругам при максимально високих температурах за певний проміжок часу. Якщо температура експлуатації металу менше 600 °C, застосовується термін теплостійкий. При температурі понад 600 °C жароміцні матеріали повинні витримувати напругу, яка може викликати деформацію, але не призводить до руйнувань.

Використання сплаву

Труба зі сталі марки ХН62ВМЮТ-вд застосовується у газових установках, що працюють під високим тиском. Вона потрібна в системах промислового газовідведення. Завдяки високій корозійній стійкості сплав не дає домішок до води, використовується в системах водопостачання. Цей сплав відповідає найсуворішим санітарним нормам, завдяки чому застосовується у харчовій та медичній промисловості. Жаростійкість дозволяє застосовувати сплав у машинобудуванні, активно використовувати в елементах авіаційної техніки для штампування лопатки турбін. Коло і пруток застосовується у будівництві та в побуті. Загалом такі вироби вважатимуться універсальними. Коло за міцністю прокату поділяється на: високої та стандартної міцності (калібрований). Коло і пруток із сталі ХН62ВМЮТ-вд застосовують у будівництві, верстатобудуванні у промисловому машинобудуванні та виробництві космічної техніки.

Купити за вигідною ціною

Великий асортимент металопрокату із сплаву марки ХН62ВМЮТ-вд на складі ТОВ «Авек Глобал» задовольнить будь-якого споживача. Якість готової продукції забезпечується абсолютним дотриманням технологічних виробничих норм. Терміни виконання замовлень найкоротші. У разі виникнення питань, ви отримаєте вичерпну консультацію від досвідчених менеджерів. При оптових замовленнях компанія надає знижки.