• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Дріт нікелевий НП2 - нікель 200

Дріт нікелевий НП2 - нікель 200

Актуальність

Ni — пластичний метал із жовтуватим блиском. Має стійкість до дії високих температур, кисню, вологи, агресивних середовищ. Застосовується машинобудуванням, але найширше — приладобудуванням та електротехнікою. Незамінний при легуванні жаростійких сталей. Дріт із сплаву НП-2 виготовляється з Ni 99,5% чистоти. Інші 0,5% у складі — кремній, вуглець, магній, миш'як, олово, фосфор. Маркування «Н» має на увазі сам нікель, а «П» означає напівфабрикат. Дріт НП-2 використовується в промисловості досить часто, набагато частіше за прутки або листи тієї ж марки.

Виробництво

Дріт НП-2 виготовляється з крем'янистого нікелю та нікелевого сплаву з марганцем. Першу застосовують в електроніці, нікель-марганцеву – у ртутних випрямлячах, свічках тракторних, авіаційних та автомобільних двигунів. Дріт, що виробляється згідно з ГОСТ 2179-75 , має високі вимоги до якості. Вона має мати чисту поверхню без тріщин. Допускаються незначні шорсткості чи відхилення від заявленого діаметра. Тонка нитка НП-2, як правило, виготовляється на замовлення, діаметр її може досягати всього кілька мікрон. Для виготовлення виробів такої товщини потрібне високотехнологічне обладнання. Відомі два типи нікелевого дроту: нагартований - виготовлений для підвищення міцності під холодним тиском або м'який, званий отожженной.

Хімічний склад
Ni Si Fe C Mn Cu Mg Zn P S P Pb, Sn, Sb, Bi, As
основ. ≤0,15 ≤0,1 ≤0,1 ≤0,05 0,1 0,1 ≤0,07 ≤0,0,02 ≤0,005 ≤0,02 по 0,02

Застосування

Радіотехніка, телебачення сьогодні не можуть обійтись без нікелю. З НП-2 дроту виготовляють катоди, сітки радіоламп та приладів НВЧ. Вона може застосовуватися у вигляді високоомного проводу термокомпенсації при виробництві термопар. Вона незамінна в гальванопластику. Її часто можна зустріти в механізмах електроерозійних верстатів, де за допомогою електричного струму здійснюється контрольоване розкладання речовин. Нікелеве напилення, яке перешкоджає корозії, здійснюється також за допомогою дроту. НП-2. Таке покриття наноситься на виріб за умов вакууму. Дріт використовується у складі механізмів, які працюють у вакуумі, і постійними замовниками його є фізичні дослідні лабораторії та інститути. У хімії вона застосовується для проведення каталізу, тому що є єдиним можливим джерелом чистого нікелю для проведення подібних процедур. Виробництво побутової та комп'ютерної техніки, що не може обходитися без нікелевого дроту, вона виключає появу гальванічної пари з іншими нікелевими деталями.

Купити за вигідною ціною

Великий асортимент нікелевого прокату сплаву НП-2 на складі ТОВ "Авек Глобал" здатне задовольнити будь-якого замовника. Якість продукції гарантується абсолютним дотриманням технологічних норм. Терміни виконання замовлень найкоротші. У разі виникнення питань, ви отримаєте вичерпну консультацію від досвідчених менеджерів. При оптових замовленнях компанія надає систему гнучких знижок.