• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Шліфований, полірований лист нержавіючий

Шліфований, полірований лист нержавіючий

Переваги

Шліфований нержавіючий лист відрізняється високою антикорозійною стійкістю. Виготовляється із сталі 10Х17Н13М2Т. До переваг слід віднести високу технологічність, дуже привабливий зовнішній вигляд. Він простий в обслуговуванні, не вимагає тривалого часу на монтаж-демонтаж, має підвищену зносостійкість. Стійкий при дії високих температур та агресивних середовищ.

Виробництво

Шліфований нержавіючий лист обробляється за допомогою вологого шліфування 4N до сатинованої атласної поверхні стрічковою дрібнозернистою шліфувальною шкіркою. При використанні охолоджувальної олії вдається використовувати при шліфуванні високий тиск до утворення чітко окресленого та рівномірного покриття. Покриття, отримане за допомогою такої технології, довговічне, зносостійке. Його можна застосовувати просто неба, в приладобудуванні, побуті. Для шліфованого нержавіючого листа Ra - параметр шорсткості, виміряний поперек перерізу, становить 0,2-0,35 мкм. За американськими стандартами ASTM, існують 2 чистоти шліфування: номер 3 і 4. Навіть зовні № 4 відрізняється меншою шорсткістю та більшою чистотою. Товщина таких листів зазвичай 0,5-3 мм (іноді 4 мм), використовуються марки сталі 430 AISI, 304 AISI. Розміри розкрою листа -1500x3000, 1000x2000, 1250x2500.

Використання

Промислове та цивільне будівництво, архітектура. Такий лист дуже зручний в обробці, довговічний, стійкий до корозії. Він незамінний у дизайнерських інтер'єрних технологіях, при облицюванні фасадів. Застосовується в машинобудуванні, приладобудуванні, інших галузях народного господарства.

Купити за вигідною ціною

ТОВ «Авек Глобал» реалізує металопрокат на найвигідніших умовах. Великий асортимент шліфованого нержавіючого листа різних параметрів складі компанії здатний задовольнити будь-якого споживача. Якість готової продукції забезпечується абсолютним дотриманням технологічних виробничих норм. Терміни виконання замовлень – мінімальні. У разі виникнення питань, ви отримаєте вичерпну консультацію від досвідчених менеджерів. При оптових замовленнях надаються суттєві знижки.