• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

ВУДА сплав вольфраму

ВУДА сплав вольфраму

Склад та властивості сплав ВУДА

Сплав ВУДА є важким легкоплавким сплавом, винайденим Робертом Вільямсом Вудом. Щільність даного сплаву дорівнює 9,72 г/см3, а температура його плавлення становить 68,5°С.

Склад сплаву містить Pb-25%, Sn-12,5%, Bi-50% та Cd -12,5%. Також є інші варіанти даного сплаву, які розроблені пізніше. Більшість легкоплавких сплавів у процесі затвердіння відбувається усадка, а що містять у процесі затвердіння вісмуту більше 55%, навпаки, розширюються. Вуд Вільямс зміг підібрати золоту середину, саме склад, в якому обсяг практично не змінюється. Міцність на розрив металу становить - 4,5 кгс/мм2; твердість за Брінеллем дорівнює 10,5 кгс/мм2; відносне подовження у процесі розтягування – 7%.

Виготовлення

Сплав Вуда представляє це гранули або сріблясто-білі палички. Він виробляється в чушках, у формі прутків розміром 10x12x250 мм, злитках, гранулах, згідно з технічними умовами та ГОСТ 6–09 −4064−87.

Використання сплаву

Сплав Вуда застосовують у прецизійному лиття у вигляді стрижнів, що виплавляються, при вигині тонкостінних труб, у виробництві порожнистих тіл способом гальванопластики. Сплави Вуда незамінні у вигляді припоїв, для кріплення деталей заливкою, для отримання зліпків, у плавких вставках та запобіжниках у приладах безпеки. Даний сплав призначається для неметалів, що мають електролітичне покриття: олов'яно - вісмутове, олов'яно-свинцеве та срібне, а також для паяння міді.
Сплав Вуда застосовується для паяння плавких вставок та термозапобіжників.

Купити за вигідною ціною

Великий асортимент легкоплавких сплавів складі ТОВ «Авек Глобал» здатний задовольнити будь-якого споживача. Якість готової продукції забезпечується абсолютним дотриманням технологічних виробничих норм. Терміни виконання замовлень найкоротші. При виникненні питань ви отримаєте вичерпну консультацію від досвідчених менеджерів. При здійсненні оптових замовлень, компанія надає систему гнучких знижок.