• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

ПАНЧ-11 дріт

ПАНЧ-11 дріт

Загальна характеристика

Дріт ПАНЧ-11 виробляється за технічними умовами ТУ 1842-118-ОО195430-2002, а також ТУ 48-21-59З-85. Даний дріт служить для зварювання між собою частин металевих конструкцій, усунення дефектів і тріщин, що з'явилися, заварювання зношених отворів. Дріт містить спеціальні компоненти, які сприяють формуванню шва, а також захищають від окислення зварювальну ванну. При реставрації деталей немає додаткових напруг. Після наплавлення метал повинен піддаватися додатковій обробці за допомогою інструментів. Діаметр дроту ПАНЧ-11 складає 1,2 мм. Хімічний склад дроту: нікель, мідь, марганець, залізо, а також додаткові домішки, такі як вуглець та кремній. Цей дріт поставляється у твердому стані.

ПАНЧ-11

Основні компоненти Cu% Fe% Si% та C% Домішки
Ni Mn
Основа 5-6% 2,3-3% до 2% по 0,3% до 0,3%

Використання

Дріт маркування ПАНЧ-11 якнайкраще підходить для зварювання, а також наплавлення дуже міцного чавуну. Також вона відмінно підходить і для холодного зварювання, можливе і напівавтоматичне зварювання відкритою дугою, тобто без захисту розплавленого металу за допомогою флюсу або газом. Шви на деталях виконуються з досить низьким тепловкладенням, практично не потрібно робити перерви для охолодження деталей. За допомогою цього дроту можна легко заварити тріщину в будь-якій чавунній деталі, навіть у дуже важкодоступному місці. Після зварювання весь наплавлений метал дуже добре обробляється, він не коробиться, а також відсутні різні внутрішні напруги.

Завдяки тому, що до складу дроту входять спеціальні хімічні елементи, при зварюванні не потрібно додаткового застосування захисного газу. При зварюванні чавуну відбувається його відбілювання, і при нагріванні він дуже швидко починає переходити з твердого стану в рідке. Цей дріт чудово справляється з усіма цими проблемами, при зварюванні не з'являються тріщини в металі. Щоб підвищити надійність зварювання, в кромки розділеного шва необхідно вставити різьбові шпильки. Також під час зварювання чавуну застосовується спосіб відпалюваних валиків.

Переваги

Дріт ПАНЧ-11 значно підвищує якість зварювання, а також рівень здатності деталей, що несе, після їх реставрації. При цьому дуже підвищується продуктивність зварювання, значно зменшується обсяг підготовчої роботи та значно розширюються можливості для виконання ремонту деталей. Також істотно знижується витрата зварювальних матеріалів порівняно з звичайнісіньким ручним зварюванням.

Купити за вигідною ціною

Придбати зварювальний дріт за найоптимальнішими цінами можна у нашій компанії. У нас представлений найширший асортимент дроту, який задовольнить вимоги найвибагливішого клієнта. Замовити та придбати дріт ПАНЧ-11 можна або через наш Інтернет-сайт, або через наше найближче представництво. Якість дроту гарантується повним дотриманням усіх технологічних норм виробництва. Термін виконання замовлень мінімальний. Ціна готової продукції залежить від обсягів замовлення, а також додаткових умов її поставки. На великі партії поширюється гнучка система знижок.