• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

ХН56ВМТЮ - ЕП199 лист, коло, дріт

ХН56ВМТЮ - ЕП199 лист, коло, дріт

Легування

Сталь марки ХН56ВМТЮ-вд (ЕП199-вд) - це високолегована жароміцна сталь, що має у своєму складі крім нікелю (52-64%) і хрому (19-22%), також 4% заліза, вуглець, фосфор, сірку, мідь, алюміній, титан, церій ніобій. Мета легування полягає у підвищенні технологічних властивостей виробів: жароміцності та жаростійкості, здатності до протистояння агресивним середовищам. Зайве легування підвищує вартість сплаву, у зв'язку з чим цей процес здійснюється економно: сталь має бути технологічною, а її експлуатаційні показники повинні задовольняти необхідний рівень.

Хімічний склад згідно з ГОСТ 5632-72

Ni Cr Si C Mn Fe Mo Ti W Al B P S
52-64 19-22 ≤0,6 ≤0,1 ≤0,5 4 4-6 1,1-1,6 9-11 2,1-2,6 0,008 ≤0,015 ≤0,015

Виробництво

Виробництво сталі ХН56ВМТЮ здійснюється у відкритій дуговій печі. Прокатка напівфабрикатів проводиться при температурі 1170 °C на початку процесу, і 800 °C після його завершення. Сталь після деформації охолоджується. Відповідно до першого режиму відбувається охолодження у воді, маслі або на повітрі, за другим режимом охолодження відбувається за допомогою води з подальшою витримкою виробів протягом 3-4,5 годин. Зварювання сталі ХН56ВМТЮ-вд здійснюють за допомогою електродів КТІ-762.

Застосування

Труби ХН56ВМТЮ-вд можуть тривалий час працювати під навантаженням при температурі вище 600 °C, тому вони застосовуються у виробництві дисків та роторів. Ця сталь призначена для виготовлення водо-газопровідних труб, які використовуються в будь-яких будівельних заходах для подачі газу, води та монтажу систем опалення. При з'єднанні труб зварюванням шви повинні мати ті ж вимоги до жаростійкості і жароміцності, це залежать від вибору зварювальних матеріалів, режимів зварювання, наявності термообробки після закінчення процесу. За своєю міцністю труби випускаються звичайної та підвищеної точності. На вимогу споживача труби виготовляють найрізноманітнішої довжини в оцинкованому та не оцинкованому вигляді, з різними видами різьблення: з циліндричною нарізаною різьбленням, а також без неї.

Труби марки ХН56ВМТЮ-вд популярні у промисловому та цивільному будівництві для систем водопостачання, т.к. не дають домішки до води. Крім того, з них виготовляють переходи та фітинги для інших труб із нержавіючої сталі. При створенні у своєму будинку затишку та тепла, багато хто встановлює каміни, які також потребують жаростійких димарів.

Коло застосовується у виробництві різних видів кріплень, а також металевих нержавіючих конструкцій. Пруток та коло зі сталі ХН56ВМТЮ-вд виробляються гарячекатаним методом, за допомогою калібрування для надання виробам точного зовнішнього діаметра.

Купити за вигідною ціною

При виборі жароміцних сплавів слід враховувати низку факторів. У компанії «Авек Глобал» є широкий вибір жароміцного металопрокату на замовлення. У нас Ви можете придбати вироби марки ХН56ВМТЮ на найвигідніших умовах. Ціна обумовлена технологічними особливостями виробництва, без включення додаткових витрат. Наші фахівці завжди готові допомогти при виборі необхідної продукції, від якої залежить працездатність та надійність майбутнього обладнання. Ми гарантуємо високу якість нашої продукції та своєчасну доставку. На сайті компанії відображено всю інформацію про товари. Оптові покупці одержують пільгові знижки.