• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Шестигранник алюмінієвий

Шестигранник алюмінієвий

Постачальник Авглоб пропонує купити алюмінієвий шестигранник за економічно вигідною ціною. Постачальник гарантує своєчасну доставку продукції за будь-якою вказаною адресою. Постійні клієнти можуть скористатися знижками. Запрошуємо до партнерської співпраці. Ціна найкраща у даному сегменті прокату.

Технічна характеристика

Алюміній парамагнітний метал з біло-сріблястим відтінком, дуже легкий та технологічний, проте недостатньо міцний. Температура плавлення 658 - 660 ° CC (залежно від чистоти). Електропровідність 0,037 Ом мм2/м, що становить приблизно 66% від електропровідності міді.

Виробництво шестигранника

Цей профіль виготовляють із розміром сторін від 6 мм до 200 мм (включно). Гаряче деформований шестигранник виготовляється без термообробки. Різноманітність варіантів прокату дозволяє зробити найбільш оптимальний вибір.

За станом матеріалу За міцністю Точність прокату По довжині

М - м'які, відпалені;

Т - загартовані та зістарені природно;

Т1 - загартовані та зістарені штучно.

ПП - підвищеною;

Без позначень – нормальної міцності.

Н - нормальна;

П - підвищена;

В - висока;

КД - кратної мірної довжини (з позначенням кратності);

НК/НБ - немірної довжини не коротше/не більше заданої з позначенням даного розміру

БТ - бухтами (немірної довжини)

Застосування

Кріпильна арматура, електротехніка, будівельні конструкції, авіація, суднобудування. Довговічність та висока технологічність дозволяє значно скоротити витрати та час на обслуговування та ремонт обладнання.

Постачання, ціна

Купити алюмінієвий шестигранник за доступною ціною у постачальника Авглоб можна сьогодні. Ціна формується виходячи з європейських стандартів виробництва. Постачальник Авглоб пропонує купити будь-який алюмінієвий профіль за оптимальною ціною оптом чи в роздріб. Запрошуємо до партнерської співпраці.