• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Титановий прокат

Титановий прокат

Загальна характеристика

Титановий прокат представлений у вигляді труб, кола, дроту, дроту, фольги, стрічки, листа, плит, карток, TiC-електродів. Титан ще 100 років тому охрестили «металом майбутнього», настільки неординарними якостями він мав. Його висока міцність, мала питома вага порівняно з іншими матеріалами, стійкість до корозії при дії агресивних середовищ, ковкість, пластичність роблять його незамінним у сучасній індустрії. Корозійна стійкість його вища, ніж у шляхетних елементів, а незначну щільність можна порівнювати з алюмінієм. Пластичність - порівнянна з показниками міді, а низька повзучість ідентична нержавіючої сталі. Він здатний зберігати свої властивості від -250°З температури червоного гартування. Виняткова зносостійкість, жаростійкість, питома міцність зробили його незамінним матеріалом сучасної науки і техніки XXI століття.

Виготовлення

Основним способом отримання є відновлення TiCl 4 за високих температур магнієм або натрієм. Титан у гарячому вигляді швидко вступає в реакцію з атмосферними газами, у зв'язку з чим головна мета виробничих технологій — зведення контакту гарячого металу з N 2 , O 2 , H 2 до мінімуму. Основний недолік виробництва - це енергоємність процесу, а також дорожнеча. Сплави титану в металознавстві класифікуються конфігурацією кристалічної решітки. За способом обробки їх поділяють на деформовані та ливарні.

Застосування

Завдяки своїм винятковим властивостям, титановий прокат міцно займає одне з лідируючих місць на передньому краї сучасної індустрії. Теплопровідність, мала питома вага дозволяють використовувати його у виробництві теплового обладнання. Цей метал сьогодні дуже затребуваний у кріогенному виробництві, оскільки здатний зберігати високу міцність за дуже низьких температур. З нього виробляють найвідповідальніші деталі для машинобудування, суднобудування (в т.ч. конструкції підводних човнів). На його основі виготовляються сплави для авіабудування, ракетобудування.

Область використання титану практично необмежена. Біологічна інертність дозволяє створювати з нього конструкційні матеріали для відновної хірургії, застосовувати у фармацевтичній та харчовій галузі, завдяки чому він став просто незамінним матеріалом у створенні нових хірургічних інструментів, а в ортопедії, стоматології – для виробництва протезів. Він йде на виготовлення бронежилетів, що застосовується для дизайну сучасного інтер'єру. Незважаючи на дорожнечу, його використання економічно виправдане легкістю, довговічністю та міцністю виробів.

Купити за вигідною ціною

Великий асортимент титанового прокату на складі ТОВ "Авек Глобал" здатний задовольнити будь-якого споживача. Якість забезпечується абсолютним дотриманням усіх технологічних виробничих норм. Пропонуємо продукцію зі складів у Росії та Україні з доставкою в будь-який регіон СНД та за кордон. Наші фахівці запакують, укомплектують та промаркують ваше придбання та простежать за доставкою. Вся продукція сертифікована та є в наявності. Ціна залежить від обсягу замовлення та додаткових умов. Постачання здійснюються в найкоротші терміни. При оптових покупках надаються пільгові знижки.