• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Латунний шестигранник

Латунний шестигранник

Виробництво

Латунні шестигранники виготовляються згідно з ГОСТ 2060-2006 з марок: ЛС59-1, Л63 (хімічний склад - ГОСТ 15527-2004 ). Контроль хімічного складу - ГОСТ 24231-80 . Поділяють гарячедеформовані та холоднодеформовані шестигранники. Перші мають відповідати ГОСТ 2879-88 , холоднодеформовані - ГОСТ 8560-78 .

Сортамент

Шестигранники можуть бути високою, підвищеною та нормальною точності. Станом матеріалу розрізняють: м'які, тверді, напівтверді. По довжині розрізняють вироби мірної довжини МД, НД немірної, КД кратної мірної довжини. За додатковими якостями виділяють шестигранники: антимагнітні (АМ), підвищеної пластичності м'які (Л), напівтверді підвищеної пластичності (Ф), тверді підвищеної пластичність (У), пресовані звичайної пластичності ©, пресовані підвищеної пластичності (Ц). Намотування бухтами буває вільна або впорядкована пошарова. У першому випадку маркується – БТ, у другому – БО.

Застосування

Машинобудування, електротехніка, суднобудування, гідроенергетика, нафтохімія, агропереробка, верстатобудування. Шестигранник служить заготівлею для виготовлення гайок, болтів, різних конструкцій, матриць та ін.

Діаметр, мм Одиниця виміру Ціна.
Шестигранник латунний Л6З м'який, твердий, напівтвердий
1О, 12,14,16,18,2О, 22,24, ЗО, З2 кг. За домовленістю
Шестигранник латунний ЛС59−1 м'який, твердий, напівтвердий
8,1О, 12,16,2О, 24, ЗО, З2, З4, З6,4О кг За домовленістю

Переваги

Відмінна зносостійкість, тепло-, електропровідність, пластичність, стійкість до корозії, технологічність. Шестигранник легко піддається різного роду обробці та монтажу як у холодному, так і гарячому стані. Він не дорогий, може бути використаний після утилізації повторно. Все це сприяє популярності цього продукту.

Недоліки

Латунь не є міцним і жаростійким матеріалом, якщо порівняти з іншими сплавами. ся в тому, що матеріал не є міцним і жаростійким, якщо порівняти його з іншими сплавами.

Маркування

За способом виробництва За точністю По довжині Особливі умови виготовлення За станом матеріалу

Г гарячедеформований

Д тягнутий (холоднодеф.)

П підвищена;

Н нормальна;

У висока

КД кратної мірної;

НД немірний

БТ у бухтах.

АМ антимагнітний шестигранник,

АВ автоматний шестигранник,

Н м'який підвищеної пластичності,

Про з обрізаними кінцями,

Р напівтвердий підвищеної пластичності,

З пресовані звичайній пластичності;

У твердий підвищеної пластичності,

Т пресовані підвищеної пластичності.

П напівтвердий,

М м'який (відпалений)

Т жорсткий.

Купити за вигідною ціною

Ознайомитись детальніше з продукцією, уточнити її основні якості, оформити замовлення, ви можете через сайт нашої компанії ТОВ «Авек Глобал», що спеціалізується на постачанні кольорових сплавів. Пропонуємо продукцію зі складів України та Росії з доставкою в будь-який район СНД та за кордон. Уся продукція сертифікована. Терміни виконання замовлень мінімальні. З питань, що виникли, вас завжди готові проконсультувати досвідчені менеджери. На оптові замовлення передбачено пільгові знижки.