• +38 (056) 790-91-90
  +38 (056) 790-91-90
 • +49 (30) 217-888-05

We54 коло, пруток, втулка, лиття

We54 коло, пруток, втулка, лиття

Постачальник - компанія АвекГлоб - пропонує за доступними цінами від виробника коло, пруток, втулку та лиття зі сплаву WЕ54. Постачальником гарантується своєчасна доставка продукції на будь-яку адресу, вказану споживачем.

Технічна характеристика

Ливарний магнієвий сплав WЕ54 Magnesium Elektron відноситься до групи температуростійких сплавів висоти. Його можна використовувати як при кімнатних температурах, так і при температурі до 300 °C. Завдяки підвищеному вмісту ітрію та легуванню неодимом сплав має гарні механічні властивості у поєднанні з відмінною корозійною стійкістю. У сплаві може міститися незначна кількість та інших рідкісноземельних металів.

Актуальність застосування

Сплав марки WЕ54 - відмінне інженерне рішення у додатках, де потрібне зниження ваги без шкоди для продуктивності виробу. Типовими деталями, які виготовляються із даного сплаву, є вертолітні передачі головок ротора, системи живлення авіадвигунів, відповідальні вироби спортивного спорядження, компоненти ракетних установок. З даного сплаву виробляються силові передачі, корпуси авіаційних двигунів, коробки передач для гоночних автомобілів та інша високотехнологічна продукція.

Хімічний склад

Сплав WЕ54 містить:

Магній – основа;

Іттрій - 4,75 ... 5,5%;

Неодим - 1,5 ... 2,0%;

Цирконій – до 0,4%;

Інші рідкісноземельні елементи - 1...2%.

Фізико-механічні властивості

 • щільність, кг/м 3 - 1800;
 • температура плавлення, 0 С - 545 ... 640;
 • коефіцієнт теплового розширення у температурному діапазоні 20...100 0 С, мкм/град - 24,6;
 • коефіцієнт теплопровідності у температурному діапазоні 20...100 0 С, Вт/мград - 52;
 • межа тимчасового опору, МПа - 280;
 • допустиме лінійне подовження при розтягуванні, % - 2;
 • коефіцієнт Пуассона - 0,30;
 • твердість за Віккерсом, НV, не більше - 80 ... 90 (залежно від ваги виливки).

Сортамент та особливості застосування

Магнієвий ливарний сплав марки WЕ54 доступний у формі заготовок постійного поперечного перерізу – прутків, кола, так і у вигляді напівфабрикатів ливарного виробництва – втулок та інших виливків осесиметричної форми. Зварювання сплаву WE54 можливе в середовищі інертного газу із застосуванням вольфрамових електродів, що не плавляться. Після зварювання виробу рекомендується піддавати термообробці.

Сплав добре піддається механічній обробці з використанням міцних інструментальних сталей та при підвищених швидкостях подачі заготовки.

Постачальник – компанія АвекГлоб – пропонує придбати коло, пруток, втулку та лиття, які виготовлені з магнієвого сплаву марки WЕ54. Продукцію можна купити за ціною, що формується на основі європейських та світових стандартів виробництва. Реалізація можлива оптом та в роздріб, для постійних клієнтів діє гнучка система знижок.