• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

hk31 коло, пруток, втулка, лиття

hk31 коло, пруток, втулка, лиття

Постачальник Авглоб пропонує купити коло, пруток, втулку, лиття hk31 за економічно вигідною ціною. Постачальник гарантує своєчасну доставку продукції за будь-якою вказаною адресою. Постійні клієнти можуть скористатися знижками. Запрошуємо до партнерської співпраці. Ціна найкраща у даному сегменті прокату.

Легування металу

У звичайних умовах магній - тендітний метал, тому для практичного застосування використовують його сплави з іншими металами, найчастіше - з алюмінієм та цинком. Цей сплав виробляється на основі магнію (~90% Mg). Легований крім цинку та алюмінію марганцем, їддю, нікелем, залізом. Сплав розроблений інженерами "Chemische Fabrik Griesheim-Elektron". Сплав відрізняється високою питомою міцністю. Питома вага 1,8 г/ см3 . Це один із найбільш високотехнологічних сплавів: він добре пресується, гнеться, легко свердлиться, ріжеться, прокочується.

Застосування

Аеронавтика, автомобілебудування, деталі гелікоптерів, дирижаблів, дельтапланів, спортивне та туристичне спорядження.

Зберігання

На закритих складах або під навісом, де забезпечено належний захист від механічних та інших пошкоджень.

Постачання, ціна

Купити коло, пруток, втулку, лиття hk31 постачальника можна за доступною ціною. Ціна формується виходячи з європейських стандартів виробництва. Постачальник Авглоб пропонує купити коло, пруток, втулку, лиття hk31 за оптимальною ціною оптом чи в роздріб. Запрошуємо до партнерської співпраці.