• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

ХН35ВБ - еп912 лист, коло, дріт

ХН35ВБ - еп912 лист, коло, дріт

Актуальність

Нікелевий сплав марки ХН35ВБ-вд, ід (або ЕП912-ВД; ЕП912; ХН35ВБ) відноситься до нержавіючих жароміцних сплавів на залізонікелевій (залізній) основі. Він виробляється у формі болванок, слябів, заготовок, відповідно до технічних умов 14-1-4223-87, у формі сталевих труб, а також сполучних частин до них, відповідно до технічних умов 14-3-1583-88. Максимально рекомендована температура протягом тривалого періоду може становити +950-1000 °C.

Сфера використання

Сплав ХН35ВБ-ід, вд застосовують у виробництві деталей трубопроводів для газових систем авіаційної, космічної техніки. Кола нержавіючі ХН35ВБ застосовують також у виробництві деталей, конструкцій у різних галузях промисловості. Міцність, зносостійкість, високий опір нагріву, корозії цього сплаву дозволяють використовувати його у виробництві найбільш затребуваних виробів різного типу, таких як:

- Запірна арматура, безшовні труби для сфери житлово-комунального господарства та паливної промисловості;

-будівельні каркаси, огорожі, меблева та декоративна фурнітура;

- Посуд, побутові прилади;

-Обладнання для хімічної, легкої та харчової промисловості;

- Верстати, кріплення, інструменти для металообробки;

- Вали двигунів, ковпаки коліс, обода, опорні ролики для машинобудування.

Металопрокат спец. призначення зі сплаву ХН35ВБ-ід, уд широко і дуже успішно використовується в морській воді, лугах, кислотах (умовах сильноагресивних середовищ), а також від високих до низьких режимів температур.

Купити за вигідною ціною

Компанія ТОВ «Авек Глобал», що випускає великий асортимент виробів зі сплаву ХН35ВБ-вд, готова задовольнити найскладніші запити споживачів. Широке застосування виробів, які виготовляються з даного сплаву, обумовлено високою якістю, величезною різноманітністю та доступною вартістю. Абсолютний контроль усіх етапів технологічного процесу дозволяє компанії ТОВ "Авек Глобал" випускати гарантовано якісну металопродукцію. Впровадження сучасних технологій дає нам можливість окрім широкого базового асортименту, який завжди в наявності на складах компанії, приймати замовлення на виробництво виробів з металу на індивідуальне замовлення, навіть у разі потреби якісної металопродукції нестандартних варіантів та розмірів.