• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Ма2-1 магнієвий лист, стрічка, дріт

Ма2-1 магнієвий лист, стрічка, дріт

Загальна характеристика

Магнієва стрічка та лист є одними з найпоширеніших типів магнієвого прокату. Листи та стрічка з магнію дуже технологічні - легко свердляться, гнуться, ріжуться, прокочуються, фрезеруються, пресуються. Магній недорогий та дуже легкий матеріал (уд. вага 1,7 г/см³). Вартість магнію в злитках складає близько 3 доларів за кілограм. Магній має стійкість у бензині, розчинах мінеральних масел, фреоні, гасі. У сплаві з іншими металами магній відрізняється дуже високою питомою міцністю та корозійною стійкістю.

Фізичні властивості Mg
Атомна (молярна) маса г/моль 24,3
Ступені окислення 2
Щільність [г/см 3 ] 1,738
Температура плавлення t°С 650°С
Теплота плавлення кДж/моль 9,2
Теплопровідність К [Вт/(м·К)] 158
Теплота випаровування кДж/моль 131,8

Недоліки

До недоліків можна віднести складності, які виникають при литті, плавці та зміцненні сплавів. З огляду на те, що магній легко окислюється, корозійна стійкість сплавів магнію не дуже висока.

Виробництво магнієвого листа

Магнієві листи бувають мірної довжини або кратної мірної, чий інтервал становить 500 мм. Магнієві листи обрізають з усіх боків, на кромках при цьому не повинні бути розшарування та задирки. Поверхня магнієвого листа повинна мати окалин, флюсових включень, розшарування, тріщин, надривів, смуг шорсткості. Листи за станом матеріалу листи поділяються на дві групи: відпалені листи - з маркуванням "М" (МА2-1п.ч.М, МА2-1М, МА15М і МА8М); напівнагартовані листи - з маркуванням «Н» (наприклад: МА8? Н).

Використання

В автомобільній галузі, особливо при конструюванні спортивних моделей лист, стрічка з магнію дозволяють значно знизити вагу автомобільної конструкції без втрат міцності. Цей прокат використовується також і в серійному автомобілебудуванні для виготовлення стійок та захисту картера двигуна, з магнієвого листа штампуються міцні колісні диски для престижних автомобілів. Стрічка та лист застосовуються в авіаційній промисловості: у вертольотобудуванні, літакобудуванні. З них виготовляють обтічники, деталі планерів, стабілізатори, шасі.

Магнієва плита

Плита з магнію використовується багатьма сучасними галузями, насамперед - це авіація та автомобілебудування. Чистий магній - за вагою легкий, проте не зовсім міцний матеріал, а міцність він набуває сплаву з іншими металами. У цьому плані найбільш вдалим є сплав магнію з алюмінієм. Плита із магнію дуже технологічна.

Виробництво

Як правило, магнієві плити виготовляються завтовшки: від 12 до 50 мм. При ширині 1000 мм стандартна довжина становить 1, 1,2, 1,6, 1,8, 2,0, 2,5, 3,0 м. Можливий розкрий плит інших розмірів за погодженням із замовником.

Якість

Магнієва плита товщиною до 32 мм повинна бути обрізаною на торцях і кромках, а плити більш товсті випускаються з необрізаними торцями та кромками. На необрізаних кромках та торцях допускаються дефекти. Поверхня плит проходить додаткову антикорозійну обробку.

Використання

Як правило, магнієві плити застосовуються з магнієвих сплавів з іншими металами, зазвичай з алюмінієм. Вони мають високу питому міцність і легкість, застосовуються у вертольотобудуванні, літакобудуванні та дирижаблебудуванні: для виготовлення елементів виделок та стійок шасі, корпусів, стабілізаторів, ребер жорсткості та різних фрагментів.

Купити за вигідною ціною

Величезний вибір металопрокату на складі ТОВ "Авек Глобал" може задовольнити будь-якого замовника. Абсолютне дотримання всіх виробничих технологічних норм забезпечує якість готової продукції. Терміни виконання всіх замовлень найкоротші. На будь-які питання, досвідчені менеджери нададуть повну вичерпну консультацію. Здійснюючи оптові замовлення, ви можете розраховувати на гнучку систему знижок, що надається компанією.