• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Фольга алюмінієва

Фольга алюмінієва

«Про ідеали нації можна судити з реклами» К. Дуглас.

Актуальність

Алюміній та його сплави міцно увійшли до нашого життя. З них роблять масу різноманітних деталей, широко застосовують у машинобудуванні, електротехніці, хімічній промисловості, легкій та харчовій галузі. З алюмінію роблять кухонне начиння, столи, а також усім відому алюмінієву фольгу.

Алюмінієва фольга

Виготовляється завтовшки 0,2 мм і менше. Ширина фольги залежить від вимог замовника. Фольгу роблять із злитків алюмінію, розплавляючи їх. Після розплаву та очищення метал розливається в тонкі форми, після остигання їх за допомогою спеціальних різців видаляють верхній шар металу. Пластини, що виходять, прокочують гарячими валками під тиском доти, поки товщина листів не досягне п'яти міліметрів. Після листи повільно намотують на барабани, а з барабанів знову прокочують під тиском лише холодним способом.

Переваги

Алюмінієва фольга, яка призначена для продуктів, має певну частку стерильності, вона абсолютно не токсична і не містить жодних домішок. Вона має дуже малу вагу, її легко транспортувати і зберігати. Завдяки своїй чудовій відбивній здатності тепла та світла фольга дозволяє швидше приготувати продукти та довше зберігати продукти теплими. Це відбувається завдяки щільній та впорядкованій будові атомів алюмінію. Ще однією перевагою фольги є її не пропускання вологи. Що дозволяє готувати їжу практично у власному соку. Оскільки сам матеріал алюміній не боїться вологи, то відповідно алюмінієва фольга стійка до будь-яких видів корозії. Завдяки своїй товщині фольга легко гнеться, що дозволяє їй надати практично будь-якої форми.

Застосування

Алюмінієву фольгу застосовують насамперед у харчовій промисловості. Її випускають як невеликих рулонів. Також харчова алюмінієва фольга служить для упаковки різних продуктів, наприклад шоколад, вершкове масло. Завдяки тому, що фольга не пропускає, світло, повітря, мінімум тепла продукти залишаються свіжими та зберігають свій смак. Перешкоджає проникненню сторонніх запахів та смаків. Особливо це актуально для пакування чаю та кави. Більш товсту фольгу використовують у промисловості як теплоізолюючий матеріал при утепленні дахів, стін. Використовується вона для прокладання вентиляції, а також у швейній промисловості. Її застосовують для термостійкого одягу пожежників. Така фольга актуальна в електротехніці, при виготовленні трансформаторів, електричних котушок та різних електросхем.

За видами фольга визначається за допомогою різних маркувань.

ВІН відпалена стандартна
GOH Освітлена відпалена
H18 Холоднокатана
H19 Холоднокатана особливою твердістю
H24 Загартована
GH28 Тверда, глибокої витяжки

Купити за вигідною ціною

Компанія ТОВ «Авек Глобал» спеціалізується з продажу кольорового металопрокату. Пропонуємо продукцію зі складів в Україні та Росії з доставкою в будь-який регіон СНД та за кордон. Вся продукція сертифікована та є в наявності. Великий асортимент не залишить без вибору. Гарантуємо своєчасну доставку. За оптових замовлень надаються знижки. Наприклад, харчова фольга, що випускається для побутових потреб, йде від 10 рублів за рулон при оптовому замовленні. Фольга, що використовується в промисловості - від 170 рублів за штуку при оптових закупівлях.