• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Декорований лист нержавіючий

Декорований лист нержавіючий

Переваги

Декорований нержавіючий лист має високу антикорозійну стійкість, технологічний, простий в обслуговуванні, має дуже привабливий зовнішній вигляд. Він має підвищену зносостійкість, вимагає мінімального часу на догляд, ремонт або заміну. У порівнянні з чорним металопрокатом нержавіюча сталь при тій же міцності має меншу вагу.

Виготовлення

Використовують гарячекатаний та холоднокатаний метод. Товщина гарячекатаного листа становить 2 - 50 мм, а холоднокатаного - 0,4 - 5 мм. Висока якість покриття здійснюється за допомогою холодної прокатки з наступним світлим відпалом. Декоративний нержавіючий лист виготовляють по серії AN та DECO.

Застосування

Декоративний нержавіючий лист створений за допомогою нових технологій обробки поверхні. Він вивів дизайн на досконаліший рівень. Крім матових, шліфованих та полірованих покриттів виготовляються сьогодні покриття різних кольорів, одержаних методом оксидування. Колір такого декорованого покриття не змінюється і не стирається. Нержавіючий лист марки 12Х18Н10Т відповідає найвищим вимогам. Виготовляється він із високоякісної сталі, стійкої до дії високих температур та корозії, може експлуатуватися навіть в агресивному середовищі, завдяки чому став незамінним у промисловій хімії. Він також широко застосовується іншими галузями народного господарства: у харчовій галузі при виготовленні ємностей, у будівництві для зварних конструкцій, у зовнішній та внутрішній обробці приміщень, у сільському господарстві, медицині. Особливо часто такий лист використовується сучасними архітекторами для облицювання фасадів та інтер'єрів.

Купити за вигідною ціною

ТОВ «Авек Глобал» реалізує металопрокат на найвигідніших умовах. Великий асортимент дзеркального нержавіючого листа різних параметрів складі компанії здатний задовольнити будь-якого споживача. Якість готової продукції забезпечується абсолютним дотриманням технологічних виробничих норм. Терміни виконання замовлень – мінімальні. У разі виникнення питань, ви отримаєте вичерпну консультацію від досвідчених менеджерів. При оптових замовленнях надаються суттєві знижки.