• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Вл вольфрамовий дріт

Вл вольфрамовий дріт

Постачальник Авглоб пропонує купити вольфрамовий дріт ПЛ: WL-20 та WL-15 за економічно вигідною ціною. Постійні клієнти можуть скористатися знижками. Постачальник гарантує своєчасну доставку продукції за будь-якою вказаною адресою. Ціна найкраща у даному сегменті прокату.

Технічна характеристика

Неплавлячий вольфрамовий електрод з лантаном забезпечує високу міцність з'єднання нержавіючої сталі. Міцність зварного шва не залежить від використання постійного чи змінного струму. Крім того, легування лантаном гарантує:

  1. • менший знос робочого кінця вольфрамового електрода;
  2. • збереження відмінної заточеності тривалий час;
  3. • легкий та плавний запуск електричної дуги;
  4. • полегшення повторної запалювання.

Маркування

Вольфрамовий електрод з лантаном має таке маркування: WL-20 (синій) і WL-15 (золотистий) вказує на відсотковий вміст оксиду лантану в сплаві і йдеться про 2,0% та 1,5% відповідно. Дане співвідношення дозволяє збільшити максимальний струм,

Зберігання

На закритих складах або під навісом, де забезпечено належний захист від механічних та інших пошкоджень.

Застосування

Найчастіше такі електроди використовуються у зварюванні високолегованої сталі, алюмінію, бронзи та міді.

Постачання, ціна

Купити вольфрамовий дріт ПЛ: WL-20 та WL-15 у постачальника Авглоб можна за доступною ціною. Ціна формується виходячи з європейських стандартів виробництва. Постачальник Авглоб пропонує купити вольфрамовий дріт ПЛ: WL-20 та WL-15 в асортименті за оптимальною ціною оптом чи в роздріб. Запрошуємо до партнерської співпраці.