• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Конструкційна сталь

Конструкційна сталь

Постачальник Авглоб пропонує купити конструкційну сталь будь-якої марки за вигідною ціною. Постачальник гарантує своєчасну доставку продукції за будь-якою вказаною адресою. Постійні клієнти можуть скористатися знижками. Ціна найкраща у даному сегменті прокату. Запрошуємо до партнерської співпраці.

Технічна характеристика

Хороша зварюваність, у зв'язку з чим вміст вуглецю у складі має перевищувати 0,25%; підвищена міцність. Sв може досягати 2,5-3 Гн/м 2 (250-300 кгс/мм 2. . Висока пластичність, ударна в'язкість, висока межа витривалості, прожарювання.

Легування

Найбільшу стійкість до корозії демонструють високолеговані сплави із високим відсотковим вмістом молібдену, міді, нікелю, кремнію. Конкретна марка з необхідним набором якостей підбирається в залежності від умов роботи.

Застосування

Залежно від призначення може використовуватися в мостобудуванні або каркасах висотних будівель.

Класифікація

  1. За хімічним складом класифікується на вуглецеву та леговану (хромисту, хромо-нікелеву та ін);
  2. За методом виготовлення - на деформовану та ливарну;
  3. За умовами роботи - на жароміцну, нержавіючу (корозійностійку), зносостійку.
  4. За ступенем легованості сталеві сплави для машинобудування ділять на низько-(до 5% легуючих елементів), середньо-(5-10%) і високолеговану (понад 10%).

Постачання, ціна

Купити конструкційну сталь за доступною ціною у постачальника Авглоб можна сьогодні. Ціна формується виходячи з європейських стандартів виробництва. Постачальник Авглоб пропонує купити конструкційну сталь будь-якої марки за оптимальною ціною оптом або в роздріб. Запрошуємо до партнерської співпраці.