• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Диск молібденовий

Диск молібденовий

Перевага молібденового диску

До переваг молібденових дисків відноситься механічна міцність, виняткова корозійна та хімічна стійкість до найбільш агресивних реагентів, тугоплавкість, малий температурний коефіцієнт лінійного розширення, високий модуль пружності, всі ці якості роблять диски з молібдену незамінними в найбільш складних умовах виробництва. Молібденові диски в порівнянні з вольфрамовими легше практично вдвічі, тому вироби з молібдену мають більшу питому міцність (при температурі не більше 1370 ° С).

Фізичні якості
Температура, при якій отримані дані характеристики t°С 20°С
Коефіцієнт лінійного температурного розширення α [1/°С] 4,9x10 -6
Щільність [г/см 3 ] 10,2
Температура плавлення t°С 2620°С
Питома теплоємність при 20 °C [кДж/(кг·град)] 0,256
Теплопровідність К [Вт/(м·К)] 142
Питома електрична опір R Омxмм 2 0,054

Хімічні властивості

Молібден реагує з соляною, із сірчаною кислотами тільки при темпері. 80-100°C. Азотна кислота, царська горілка розчиняють молібден лише за температури100°C. У холодних лужних розчинах він стійкий, але в гарячих розчинах лугів молібден повільно руйнується. Домішки вуглецю, кисню, кремнію, алюмінію, азоту, заліза, сірки та кальцію, фосфору, що містяться в технічному молібдені в сотих або стотисячних частках відсотка, значно впливають на властивості молібдену. Основна частина цих домішок робить молібден тендітнішим. Найбільш шкідливою з усіх домішок є кисень. Якщо він міститься в обсязі 0,0008-0,004%, то легкоплавкі оксиди можуть призвести до різкого підвищення його крихкості та зниження властивостей пластичної деформації, особливо при одночасному присутності вуглецю з азотом. При збільшенні відсоткової частки кисню більше 0,015% молібден не обробляється тиском і стає крихким.

Недоліки

Практично єдиним недоліком можна вважати високу собівартість молібденових дисків, оскільки Мо є металом, що відноситься до рідкісноземельних елементів і його в чистому вигляді досить складно виділити. До того ж він тугоплавкий і важко обробляється.

Виробництво

Диски виготовляються шляхом спікання, вирубування чи механічної обробки. Конфігурація та допуски та розміри узгоджуються із замовником. Технологія виробництва дисків, а також характеристики матеріалу забезпечують високу експлуатаційну надійність та термостійкість. Вартість визначається розмірами, складністю конфігурації та додатковими вимогами замовника.

Застосування

Молібденові диски застосовуються у вигляді конструкційних елементів кремнієвих силових напівпровідникових приладів.

Купити за вигідною ціною

Величезний асортименти молібденових дисків на складі ТОВ «Авек Глобал» може задовольнити будь-якого замовника. Абсолютне дотримання всіх виробничих технологічних норм забезпечує якість готової продукції. Терміни виконання всіх замовлень найкоротші. На будь-які питання, досвідчені менеджери нададуть повну вичерпну консультацію. Здійснюючи оптові замовлення, ви можете розраховувати на гнучку систему знижок, що надається компанією.