• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Дріт титановий

Дріт титановий

Переваги

Титанова дріт має виняткову корозійну стійкість - у контакті з морською водою, лугами, гарячими сольовими розчинами, азотною кислотою, в атмосфері хлору, сірки, промислових газів. З органічними кислотами вона не реагує при t° до 100 °C, у т. ч. з «крижаною» концентрованою оцтовою кислотою та оцтовим ангідридом. Вона досить легко обробляється, має низьку теплопровідність, легку зварюваність. Її пластичність практично ідентична мідному дроту, а низька повзучість - така сама, як у нержавійки. Корисні властивості повністю зберігаються за дії крайніх температур від -250 до +500°С. На повітрі при t° 500-550°С її поверхні утворюється захисна оксидно-нитридная міцна плівка. Висока питома міцність, жаростійкість, легкість стійкість до корозії роблять цей дріт незамінним у суднобудуванні, автомобілебудуванні, а особливо в ракетній техніці та авіації, де вага деталей грає вирішальну роль. Біологічна інертність, а також така рідкісна властивість як пам'ять форми роблять її популярною в медицині.

Недоліки

До них можна зарахувати високу собівартість та складність виробництва. Проте, якщо врахувати виняткові властивості, надійність, довговічність, всі витрати виробництва у довгостроковій перспективі гарантовано окупаються.

Виготовлення

Дріт - напівфабрикат немірної довжини малого діаметру виробляють з марок ВТ 1-00св, 2 В, ВТ 2св, ПТ-7Мсв, ВІД 4-1св, ВІД 4св, ВІД 4-1св, ВТ 20-1св, СПТ-2, ВТ 6св, ВТ 20-2св, у травленому та дегазованому стані. Виготовляється способом холодної, а також гарячої витяжки згідно з ГОСТ 27265-87 та 19807-74 (хімічний склад). Після завершення технологічних операцій поверхня має бути світлою, чистою, без місць непротравів, темних плям. Хвилястість, пов'язана з відпалом бухти ознакою шлюбу не є. Маркування інформують про розробника (наприклад, сплави ПТ, розроблені ЦНДІ КМ "Прометей", сплави - ВТ розроблені ВІАМ-титан).

Застосування

Легкість, надійність титанового дроту робить його незамінним при конструюванні підводних суден, реактивної сучасної техніки. Вона широко застосовується в промисловій хімії завдяки своїй високій кислотостійкості, антикорозійній стійкості, а в медичній галузі — завдяки біологічній інертності. З неї в стоматології виготовляють зубні брикети, а в ортопедії – шурупи, штифти, скоби для з'єднання поламаних кісток. Також вона застосовується в судинній хірургії для виготовлення стентів, призначених для розширення судин завдяки унікальній якості — пам'яті форми. За допомогою спеціального зонда вона проводиться в уражену артерію струмом крові, ініціюється електророзрядом, після чого вона, згортаючись у пружинку, розтискає стінки артерії.

Діаметр, мм Одиниця виміру Ціна.
Дріт марки ВТ1-00 та ВТ1-00св
1 кг договірна
2 кг - «-
3 кг - «-
4 кг - «-
5 кг - «-
6 кг - «-
Дріт марки ОТ4
7 кг - «-
Дріт марки ОТ4-1
1 кг - «-
1,5 кг - «-
4 кг - «-
5 кг - «-

Купити за вигідною ціною

Компанія ТОВ «Авек Глобал» спеціалізується з продажу металопрокату з будь-яких сплавів. Пропонуємо продукцію зі складів у Росії та Україні з доставкою в будь-який регіон СНД та за кордон. Наші фахівці запакують, укомплектують та промаркують ваше придбання та простежать за доставкою за вказаною адресою. Вся продукція сертифікована та є в наявності. Ціна залежить від обсягу замовлення та додаткових умов. Постачання здійснюються в найкоротші терміни. При оптових покупках надаються пільгові знижки.