• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Труба мідно-нікелева

Труба мідно-нікелева

Компанія АвекГлоб реалізує за доступними цінами від виробника різноманітний асортимент трубного прокату, який виготовляється з мідно-нікелевих сплавів вітчизняного та зарубіжного виробництва. Постачальником забезпечується оперативна доставка труб за будь-якою адресою, вказаною споживачем.

Особливості матеріалу та його застосування

Мідь у поєднанні з нікелем забезпечує сплавам підвищену стійкість до корозії та окислення, особливо в водних середовищах, що містять хлор. Поряд із збільшенням зазначених показників нікель також додає трубам більше міцності та довговічності. За наявності хрому підвищується міцність труб, що експлуатуються при підвищених та знижених температурах.

Підвищений процентний вміст нікелю характерний для мідно-нікелевих труб, які використовуються для виготовлення бензинових або прісноводних резервуарів, різного хімічного обладнання, нафтопроводів, теплообмінників, клапанів, насосних установок, валів, фітингів тощо.

Зі збільшенням відсоткового вмісту міді підвищується корозійна стійкість труб, що працюють у морській воді. Такі сплави застосовуються для виробництва деталей суден, що тривалий час перебувають під водою, оскільки мідно-нікелеві сплави мають стійкість від біологічного обростання.

Мідно-нікелеві сплави з підвищеним вмістом хрому відрізняються високою міцністю на розрив та збільшеним опором повзучості. Такі труби використовуються в аерокосмічній техніці, а також під час виробництва вихлопних вузлів двигунів.

Придбати в асортименті мідно-нікелеві труби за економічно вигідними цінами від виробників пропонує компанія АвекГлоб. Постачальником проводиться оперативне відвантаження трубної продукції будь-яку точку. встановлену клієнтом.

Хімічний склад та сортамент

Мідно-нікелеві труби, які використовуються для виготовлення теплообмінників та конденсаторів, мають певні характеристики: вони містять від 1 до 4,5% цинку, від 1,0 до 2,0% олова, від 0,005 до 0,04% фосфору, і не понад 0,3% інших домішок.

Труби характеризуються хорошим опором корозійному розтріскування під напругою, чудовою оброблюваністю, легко піддаються пайці та зварюванню (за винятком газоацетиленової).

Сортамент мідно-нікелевих труб вітчизняного виробництва регламентується вимогами ГОСТ 17217-79 . Труби виготовляються за технологією пресування або холодного деформування, зовнішнім діаметром від 6 до 260 мм, при товщинах стінки не більше 1.0…10,0 мм.

Механічні властивості труб повинні відповідати даним, наведеним у таблиці:

Спосіб виготовлення труб Тимчасовий опір s в кгс/мм 2 (МПа) не менше Відносне подовження після розриву d 10 % не менше
Пресовані
Тягнуті (випалені)
23,0 (225)
26,0 (255)
25,0
30,0

Купити мідно-нікелеву трубу у великому асортименті марок та профілів, та за доступними цінами від виробників пропонує компанія АвекГлоб. Постачальником гарантується негайна доставка трубного металопрокату до будь-якого пункту, обумовленого замовником.