• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Сплав Вм 5-20

Сплав Вм 5-20

Постачальник Авглоб пропонує купити лист, стрічку, дріт, коло зі сплаву ВМ 5-20 за економічно вигідною ціною. Постійні клієнти можуть скористатися знижками. Постачальник гарантує своєчасну доставку продукції за будь-якою вказаною адресою. Ціна найкраща у даному сегменті прокату. Запрошуємо до партнерської співпраці.

Актуальність

Молібден та вольфрам — часті компоненти спеціальних сплавів. Більшу частину видобутого вольфраму та молібдену застосовують як легуючі добавки до спеціальних жароміцних сплавів. Ці елементи підвищують міцність та стійкість до корозії. Молібден досить ковкий та пластичний, що значно спрощує роботу з ним. Однак є один недолік - легування молібденом збільшує не тільки міцність металу, але також крихкість. Сплави вольфраму та молібдену відрізняються високими показниками пружності, малим коефіцієнтом розширення, стійкістю до перепадів температур (т.зв. теплових ударів) та невеликим перетином захоплення теплових нейтронів.

Відсотковий склад

Залізо (Fe) Вольфрам (W) Молібден (Mo) Домішки
basis 4,5-5,5 19,5-20,5 0,2

Застосування

Виробництво теплових екранів, деталей електронно-променевих приладів, печей, жароміцних деталей, що працюють при дуже високих температурах.

Зберігання

На закритих складах або під навісом, де забезпечено належний захист від механічних та інших пошкоджень.

Постачання, ціна

Купити лист, стрічку, дріт, коло зі сплаву ВМ 5-20 у постачальника Авглоб можна за доступною ціною. Ціна формується виходячи з європейських стандартів виробництва. Постачальник Авглоб пропонує купити лист, стрічку, дріт, коло зі сплаву ВМ 5-20 в асортименті за оптимальною ціною оптом чи в роздріб.