• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Дзеркальна труба нержавіюча

Дзеркальна труба нержавіюча

Переваги

Труба дзеркальна нержавіюча має відполіровану до дзеркального блиску поверхню найвищої якості, яка не дозволяє налипати бруду. На ній помітні найменші недоліки. У електрополірованій поверхні зростає співвідношення Fe/Cr, що підвищує антикорозійну стійкість. Підвищується механічна міцність з допомогою зниження місць концентрації напруг. Найбільшу стійкість мають складнолеговані сплави, що мають високий вміст нікелю, міді, молібдену, кремнію. Марка сплаву з необхідним набором властивостей підбирається залежно від умов (концентрації агресивного чинника, температури експлуатації).

Недоліки

Внутрішня необроблена поверхня виключає використання дзеркальної труби (звареної за допомогою високочастотного HF зварювання) у медицині, харчовій галузі, а також трубопроводах, що експлуатуються під тиском.

Виготовлення

Дзеркальні труби виготовляються з марок — 316 AISI, 304 AISI (в обмежених позиціях) за стандартом: DIN 72263, DIN 17457. DIN 722263 стандартизує якість труб, що виготовляються високочастотною HF-зварюванням зі штрипсу (не). Швидкість зварювання HF становить до 40 м/хв, що значно знижує собівартість виробу. Незважаючи на те, що ці труби практично ідеально підходять для зварних конструкцій, вони не придатні для харчової промисловості. Хоча їх вартість на третину нижча за TIG-зварювання, але зварний HF-шов на 20% менш міцний, ніж основний матеріал.

Обробка

Зварювання TIG (Tungset Inert gas) надає стовідсоткову міцність зварному шву, товщини 25 мм. Шов дорівнює урівень з DIN 17457. Поверхня шва стає не більш шорсткою, ніж термічно оброблена сталь. Для харчової галузі внутрішній шов має проходити додаткове фінішне шліфування. Дзеркальні нержавіючі труби такого типу, як СС, згідно з DIN 11850 можуть проходити термообробку (світлий відпал), обробку шліфуванням, хімічну обробку (травлення).

Оброблювана поверхня труб Чистота шліфування, мкм.
поверхня внутрішнього шва зварювання 1,6
Зовнішня поверхня труб менше 1,0
Основний матеріал труб 0,5 - 0,8

Дзеркальні труби шліфуються шліфувальними агрегатами, кількість щіток становить не менше 5, як правило - 6) із застосуванням полірувальної пасти на 1-2 кінцевих щітках. Величина зерна при шліфуванні має становити від grit 600 і більше. Зсередини (і зовні) можна полірувати електрохімічним методом, відомим ще як процес «змінної плакування», або процес хімічний. обробки», що набагато ефективніше за звичайну механічну обробку. Електрополірування згладжує дефекти, надають сталі дзеркального блиску. Правильне співвідношення сили струму і температури електроліту дозволяють вибірково видаляти дефекти підвищеною щільністю електричного струму, утворюючи абсолютно гладку поверхню.

Застосування

Блиск полірованих труб виглядає дуже привабливо. Вони популярні під час оформлення офісів, барів, торгових комплексів, житлових будівель. Їхня естетичність важлива також у санітарно-технічних (наприклад, каналізаційних системах).

Купити за вигідною ціною

Великий асортимент дзеркальних труб складі ТОВ «Авек Глобал» здатний задовольнити будь-якого споживача. Якість готової продукції забезпечується суворим дотриманням усіх технологічних виробничих норм. Терміни виконання замовлень мінімальні. При виникненні питань ви отримаєте вичерпну консультацію від досвідчених менеджерів. При оптових замовленнях компанія надає систему гнучких знижок.