• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Тяжкі сплави вольфраму

Тяжкі сплави вольфраму

Постачальник – компанія АвекГлоб – пропонує за доступними цінами від виробника важкі сплави на основі вольфраму. Постачальником гарантується своєчасна доставка продукції на будь-яку адресу, вказану споживачем/

Технічна характеристика

Тяжкі вольфрамові сплави - це псевдосплави з вольфраму з нікель-залізною або нікель-мідною матрицею. Вони виробляються методом порошкової металургії та подальшим спіканням.

Характерною властивістю сплавів вольфраму, що розглядаються, є їх висока щільність. Порівнянні щільності досягаються тільки благородними металами типу золота або платини, які значно дорожчі. Інші рідкісні метали, такі як реній, уран або тантал, досягають цих густин, але або занадто важкі в обробці, або дороги для отримання.

Іншими перевагами важких вольфрамових сплавів є їхній надзвичайно високий модуль пружності та високий коефіцієнт поглинання для іонізуючого випромінювання, наприклад гамма-випромінювання або високоенергетичного рентгенівського випромінювання. Їх оброблюваність краще, ніж у чистого вольфраму.

Інші експлуатаційні характеристики важких сплавів вольфраму:

висока жорсткість

мала чутливість до вібрацій

високе демпфування

висока теплопровідність

низьке теплове розширення

хороша оброблюваність

Актуальність застосування

Важкі сплави вольфраму є відмінними матеріалами для екранування та колімації X та гамма-випромінювання через їх міцність та низьку токсичність.

Важкі сплави вольфраму мають підвищену стійкість проти корозії, а тому є чудовими альтернативами свинцевим або збідненим урановим масам, що використовувалися раніше як авіаційні противаги.

Висока щільність важких вольфрамових сплавів роблять їх відмінним матеріалом обсадних колон для каротажу нафтових свердловин.

Тяжкі сплави вольфраму застосовуються для виробництва вібраційних

розточувальних балок та подовжувальних тримачів для металообробного інструменту. Такі тримачі добре працюють при високих швидкостях та великих глибинах різання та при швидкісних подачах.

Вольфрамові важкі сплави ідеально підходять для електродів зварювання опором та затискних губок, що використовуються, наприклад, при стиковому зварюванні мідного дроту.

Хімічний склад

Основним компонентом таких сплавів є хімічно чистий вольфрам від 90 до 97%. До складу входять також нікель, залізо, молібден.

Фізико-механічні властивості

Щільність, кг/м3 - 17000 ... 19000;

Стійкість проти окиснення, 0 С - до 600;

Модуль пружності, ДПа - 360 ... 385;

Коефіцієнт теплопровідності в діапазоні температур 20...500 0 С, Вт/мград - 65...90;

Коефіцієнт теплового розширення, мкм/град - 5,0 ... 5,3;

Межа міцності, МПа - 800 ... 990;

Межа пластичності, МПа - 600 ... 700;

Відносне подовження при розтягуванні, % - 18 ... 20;

Твердість за Роквеллом (шкала С), не менше - 31.

Сортамент

Вольфрамові важкі сплави поставляються у вигляді тонкокатаного листа (для застосування екранів детектора), а також у вигляді брусків і плит масою від 100 кг до 1000 кг для інших застосувань.

Постачальник – компанія АвекГлоб – пропонує придбати за доступними цінами від виробників важкі сплави на основі вольфраму. Продукцію можна купити за ціною, що формується на основі європейських та світових стандартів виробництва. Реалізація можлива оптом та в роздріб, для постійних клієнтів діє гнучка система знижок.