• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Вт-7 вольфрамовий дріт

Вт-7 вольфрамовий дріт

Постачальник Авглоб пропонує купити вольфрамовий дріт Вт-7 за економічно вигідною ціною. Постійні клієнти можуть скористатися знижками. Постачальник гарантує своєчасну доставку продукції за будь-якою вказаною адресою. Ціна найкраща у даному сегменті прокату.

Технічна характеристика

Спочатку при аргонодуговому зварюванні використовувалися вольфрамові електроди з присадками торію, що полегшує підпал дуги і стабілізують її горіння. Відповідно до міжнародного маркування, європейський електрод з торієм позначається червоним з жовтим, червоним, бузковим або помаранчевим кольором — залежно від кількості торію у складі.

Виробництво

Вольфрамовий дріт буває і дуже тонким. При необхідності вольфрам легують кобальтом та хромом, торієм, лантаном. В цьому випадку вольфрамовий дріт стає твердішим, і твердість зберігається при температурах вище тисячі градусів за шкалою Цельсія.

Маркування

Зварювальний вольфрамовий дріт з торієм має наступне маркування. WT-15 червоний електрод, WT-30 бузковий електрод, WT-40 помаранчевий. Йдеться про вміст торію у складі відповідно 0,15%, 0,30% та 0,40%. У вольфрамовому дроті Вт-7 міститься 0,07% Th.

Зберігання

На закритих складах або під навісом, де забезпечено належний захист від механічних та інших пошкоджень.

Застосування

Найчастіше зварювальні електроди марки WT використовуються у зварюванні високолегованої сталі, алюмінію, бронзи та міді.

Постачання, ціна

Купити вольфрамовий дріт Вт-7 у постачальника Авглоб можна за доступною ціною. Ціна формується виходячи з європейських стандартів виробництва. Постачальник Авглоб пропонує купити вольфрамовий дріт Вт-7 в асортименті за оптимальною ціною оптом чи в роздріб. Запрошуємо до партнерської співпраці.