• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Сільфонний осьовий компенсатор

Сільфонний осьовий компенсатор

Загальна характеристика

Пристрій складається з одного або кількох сильфонів, захисної, обмежувальної арматури. По суті, сильфон є одношаровою або багатошаровою гофрованою оболонкою, яка використовується для розмежування середовищ. Завдяки даній оболонці зберігається міцність, стійкість і герметичність трубопровідної системи при поздовжніх кутових, поперечних і згинальних навантаженнях, що виникають під вплив температури, внутрішнього або зовнішнього тиску, механічних зусиль.

Переваги

Нейтралізують температурні розширення, вібрації трубопроводу, мають високий рівень стійкості до всіляких циклічних деформацій. Завдяки тому, що ці пристрої відрізняються ідеальною герметичністю, вони можуть працювати в умовах вакууму, жорстких температурних умовах, при значних перепадах тиску - в системах з рідкими, пароподібними середовищами,

Компенсатори виготовляються з міцних матеріалів, що дозволяє їх застосовувати в контакті з агресивним середовищем. Можуть монтуватися практично в будь-якому місці трубопроводу, здатні нейтралізувати статичні, циклічні навантаження, що виникають при гідродинамічних ударах, вібрації. Характеризуються малими габаритами, експлуатаційною невибагливістю, економічною вигідністю. При їх використанні значно скорочуються витрати на обслуговування та ремонт трубопроводів.

Різновиди

Існує два типи даних пристроїв: двосільфонні та односільфонні. Складаються із двосекційного або односекційного компенсатора, виконаного з нержавіючої сталі та поміщеного в сталевий захисний кожух.

КСВ (компенсатор сильфонний осьовий) використовується для компенсації температурних коливань теплових мереж. Встановлюються лише на прямолінійних ділянках трубопроводу. Дані пристрої широко застосовуються в теплових мережах, насосних установках, електричних електростанціях, водонагрівальних установках.

Кутові с. к. мають невеликі габарити, великий кут вигину. Найчастіше використовуються для мереж теплопостачання, хімічної промисловості. Створено спеціально для роботи на непрямолінійних ділянках.

Сфера використання

Гасять поперечні пересування, будь-які зрушення щодо власної осі під час роботи з наступними робочими середовищами: вода, нафтопродукти, газ, пара. Широко застосовується хімічною, нафтогазовою промисловістю, суднобудуванням, енергетикою, ядерним комплексом, моторобудуванням, авіабудуванням космічною галуззю, тепловими мережами, системами опалення багатоповерхових будівель.

Купити за вигідною ціною

ТОВ «Авек Глобал» пропонує найвигідніші умови реалізації сильфонних компенсаторів. Асортимент компенсаторів, що пропонується, може задовольнити будь-якого замовника. Від обсягу купівлі та додаткових умов постачання залежить ціна. Здійснюючи оптові замовлення, ви можете розраховувати на гнучку систему знижок, що надається компанією. Наші менеджери завжди готові надати консультативну допомогу. А великий асортимент не залишить без вибору. Терміни виконання замовлень – мінімальні. Уся продукція сертифікована. Якість гарантована неухильним дотриманням усіх технологічних норм виробництва.