• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Сітка ткана конвеєрна

Сітка ткана конвеєрна

Сітка ткана конвеєрна

Виготовляється із низьковуглецевих або нержавіючих сплавів. Основа - проходить вздовж полотнища. Головною характеристикою є розміри осередків на світлі та діаметр ниток. Може бути використане переплетення різних видів дротів, які розташовуються перпендикулярно один до одного. Для квадратних осередків зазвичай використовуються сплави, оброблені термічним способом, з нержавіючих або вуглецевих сталей.

Хімічний склад низьковуглецевого сплаву 01Х25М2Т-ВІ.

Cu Cr C Fe Ni Mo Mn N P Si S Ti
≤0,15 24-26 ≤0,01 основ. ≤0,4 1,8-2,5 ≤0,7 ≤0,01 ≤0,015 ≤0,5 ≤0,015 0,25-0,45

Види плетіння

Зазвичай використовується спосіб, коли йде просте переплетення з квадратними осередками. Основою є нержавіючий канатик. При полотняному плетінні: основа і качок - дротяні, саржеве плетіння - нитки застосовуються парою. Мережа для сепарування виготовляється з нержавіючої сталі з полотняним переплетенням. Якщо квадратні осередки мають розмір від 0, 4 до 20 мм, то товщина ниток 0,2 - 2,5 мм. Переплетення такої сітки – полотняне. У такого полотна ширина зазвичай 1000 – 2000 мм. Також виготовляється сітка з осередків, які мають мікронні розміри 0,04 — 0,40 мм. Сітка для сепарування має ширину полотна 1000 мм.

Переваги транспортерних сіток

Дуже зручні в монтажі, легко мити, мають невелику масу. Високоефективні для сушіння, кип'ятіння, термообробки, охолодження. Дбайливо транспортують матеріали, немає впливу на продукти, призначені для харчування.

Тефлонова мережа також дуже популярна сьогодні. Має високі якості, такі як термостійкість, підвищений опір на розрив, стійкість до дії агресивних середовищ. Вона має знижений коефіцієнт тертя, має антипригарні властивості, можна використовувати, де є підвищена вологість. Витримує велику масу вантажу для переміщення.

Купити за вигідною ціною

ТОВ «Авек Глобал» пропонує найвигідніші умови постачання. На складі компанії представлений найширший асортимент тканих сіток. У нас ви знайдете те, що вам потрібно. Персональний менеджер допоможе вам зробити правильний вибір, відповість на всі питання та знайде взаємне рішення. Ставши нашим клієнтом, ви отримаєте можливість заощадити гроші та дорогоцінний час, оскільки нашу продукцію можна придбати за дуже вигідною ціною. Здійснюючи оптові замовлення, ви можете розраховувати на гнучку систему знижок, що надається компанією. Терміни виконання замовлень – мінімальні. Весь товар сертифіковано. Якість гарантована неухильним дотриманням усіх технологічних норм виробництва.