• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Обважнена бурильна труба

Обважнена бурильна труба

Постачальник Авглоб пропонує купити обважнену бурильну трубу за вигідною ціною. Постачальник гарантує своєчасну доставку продукції за будь-якою вказаною адресою. Постійні клієнти можуть скористатися знижками. Ціна найкраща у даному сегменті прокату.

Технічна характеристика

Обважнена бурильна труба є найважливішою складовою бурильної колони. Вона призначена для збільшення жорсткості, поздовжньої стійкості та ваги нижньої частини бурильних колон, що працюють на стиск та створюють необхідне навантаження на долото.

Виготовлення

Обтяжені бурильні труби (УБТ) виготовляють за технічними умовами 4МТУ 3532 - 53 і нормалі Н 219 - 49 двох типів: гладкі по всій довш і з конусною проточкою. УБТ мають замкове різьблення.

Типи обважнених бурильних труб (УБТ)

А - гладка без проточок;
Л - з проточкою;
Б - з проточками та клиновим захопленням;

Зі спіральними канавками

С - гладка;
ЛЗ - з проточкою,;
БС -проточені та клинові захоплення;

З твердосплавними поясками

АТ - гладкі;
ЛТ - з проточкою;
БТ - проточені з клиновим захопленням;

Зі спіральними канавками та твердосплавними поясками

СТ - гладкі;
ЛСТ - проточені;
БСТ - проточені з клиновим захопленням.

Застосування

Обтяжені бурильні труби встановлюються над долотом (турбобуром, електробуром) для збільшення жорсткості нижньої частини бурильної колони. Застосування обважнених бурильних труб дозволяє створювати навантаження на долото коротким комплектом з'єднаних між собою товстостінних труб, що покращує умови роботи бурильної колони.

Постачання, ціна

Купити обважнену бурильну трубу за доступною ціною у постачальника Авглоб можна сьогодні. Ціна формується виходячи з європейських стандартів виробництва. Постачальник Авглоб пропонує купити важку бурильну трубу за оптимальною ціною оптом або в роздріб.