• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Валкова інструментальна сталь

Валкова інструментальна сталь

Постачальник Авглоб пропонує купити інструментальну валкову сталь за вигідною ціною. Постачальник гарантує своєчасну доставку продукції за будь-якою вказаною адресою. Постійні клієнти можуть скористатися знижками. Ціна найкраща у даному сегменті прокату.

Технічна характеристика

Марка сталі Застосування
45ХНМ Виготовлення осей складових опорних валків листових станів для гарячої прокатки металів, шестеренні вали та ін.
4Х2НМФ Виробництво кувальних штампів з висотою кубика до 700 мм для гарячого штампування деталей з матеріалів, що важко деформуються.
55Х Виготовляє осі складових опорних валків для холодної прокатки металів. Робочі валки блюмінгів, слябінгів, заготівельних, рельсомолочних, великосортних, середньосортних та дрібносортних станів та робочі валки листових станів для гарячої прокатки металів. Редукторні вали, шестерні та інші навантажені деталі, що піддаються стирання, але працюють без значних ударних навантажень
60Х2СМФ Виробництво робочих валків двох- та чотирьох-валкових клітей листових станів для холодної прокатки металів.
60ХГ Виготовлення робочих валків штрипсових та дрібносортних станів для гарячої прокатки металів.
60ХН виробництва поковок різних деталей загального машинобудування; робочих валків блюмінгів, слябінгів, заготівельних, рельсомолочних та великосортних станів; робочих опорних валків листових станів для гарячої прокатки металів
60ХСМФ Виготовляє робочі валки двох- і чотирьох-валкових клітей листових станів для холодної прокатки металів.
75ХМ виробництво поковок різних деталей загального машинобудування; робочих та опорних валків листових станів для гарячої прокатки металів; опорних валків для гарячої прокатки чорних металів; опорних валків дво- та чотиривалкових клітей листових станів для холодної прокатки металів.
75ХМФ Виготовляє робочі та опорні ковані валки листових станів для гарячої прокатки чорних металів.
75ХСМФ Робочі валки листових станів для холодної прокатки металів
7Х2СМФ Те саме
90ХМФ Опорні валки всіх розмірів та бандажі складових опорних валків листових станів гарячої прокатки металів.
90ХФ Виготовлення рамних, стрічкових, круглих пилок, ножів для холодного різання металу, обрізні матриці та пуансони холодного обрізання металу задирок, кернери. Робочі та опорні валки для холодної прокатки металу. Робочі валки рельсомолочних, великосортних і дротяних обтискних та сортових станів для гарячої прокатки металу, що піддаються інтенсивному зношуванню та працюють в умовах мінімальних або комерційних ударних навантажень. Робочі валки, опорні валки та бандажі складових опорних валків листових, обтискних та сортових станів для гарячої прокатки металу.
9Х2 Робочі та опорні валки двох- та чотирьох-валкових клітей листових станів для холодної прокатки металів. Робочі та опорні ковані валки листових станів для гарячої прокатки металів.
9Х2МФ Робочі валки станів холодної прокатки металів за особливо важких умов експлуатації, робочі валки дротяних обтискних та сортових станів.

Постачання, ціна

Купити інструментальну валкову сталь за доступною ціною у постачальника Авглоб можна сьогодні. Ціна формується виходячи з європейських стандартів виробництва. Постачальник Авглоб пропонує купити інструментальну валкову сталь за оптимальною ціною оптом або в роздріб.