• +38 (056) 790-91-90
  +38 (056) 790-91-90
 • +49 (30) 217-888-05

Псевдосплав МД-40 - CuMo60

Псевдосплав МД-40 - CuMo60

Постачальник – компанія АвекГлоб – пропонує за доступними цінами від виробника псевдосплав МД-40 (CuMo60). Постачальником гарантується своєчасна доставка продукції на будь-яку адресу, вказану споживачем.

Технічна характеристика

Псевдосплав молібдену з міддю марки МД-40 (найближчий зарубіжний аналог — CuMo60) виробляється за технологіями порошкової металургії, оскільки за суттєвої різниці обох складових у температурах плавлення створення оригінальної металевої матриці неможливе. Надалі заготовки піддаються спіканню та прокатці для отримання необхідних профілів - листів, плит, фольги, виливків та ін.

Псевдосплав МД-40 (CuMo60) відрізняється сприятливим поєднанням високої температуростійкості та жароміцності молібдену з властивими міді антифрикційними показниками, а також протиерозійною стійкістю від дії дугового розряду. Матеріал відрізняється підвищеною стійкістю проти окислення в середовищах, що містять хлор.

Актуальність застосування

За сукупністю експлуатаційних показників даний матеріал має аналогічні властивості, як і метал міді з вольфрамом. Але його щільність менша, що робить псевдосплав МД-40 (CuMo60) більш придатним для використання в аерокосмічній техніці та морському судноплавстві.

Керована композитна матриця розширення, яка формується в процесі одержання псевдосплаву, що розглядається, забезпечує чудову стабільність матеріалу і однорідні характеристики теплового розширення при одночасному зменшенні ваги, що сприяє хорошій працездатності виробів при різких температурних коливаннях.

Типові застосування - робочі елементи термічних електропечей вакуумної плавки, високошвидкісні підшипники, облицювальні деталі морських суден, деталі, що функціонують в умовах недостатнього мастила та значних механічних напруг.

Хімічний склад

Молібдену – до 60%;

Міді – до 40%;

Загальні домішки (алюміній, кремній, нікель) - трохи більше 0,04%.

Фізико-механічні властивості

 • густина, кг/м 3 -9800;
 • температура плавлення, 0 С - 1970;
 • коефіцієнт теплового розширення у температурному діапазоні 20...1000 0 С, мкм/град - 9,7;
 • коефіцієнт теплопровідності у температурному діапазоні 20...1000 0 С, Вт/мград - 215;
 • Питома теплоємність, Дж/кгград - 256;
 • Межа тимчасового опору, МПа - не менше 420;
 • Модуль пружності, ДПа - 275;
 • Твердість по Брінеллю, НВ - 160 ... 220.

Сортамент та особливості

Псевдосплав марки МД-40 (CuMo60) випускається у вигляді штабиків, прокату та виливків з можливістю подальшого пластичного формування в необхідний профіль поперечного перерізу. Матеріал немагнітний і відрізняється гарною електропровідністю.

Постачальник – компанія АвекГлоб – пропонує придбати псевдосплав МД-40 (CuMo60) у будь-якому необхідному сортаменті. Продукцію можна купити за ціною, що формується на основі європейських та світових стандартів виробництва. Реалізація можлива оптом та в роздріб, для постійних клієнтів діє гнучка система знижок.