• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Металорукава конус з кутом 74°

Металорукава конус з кутом 74°

Металорукава конус з кутом 74°

Металорук високого тиску з підсилюючою арматурою, що має внутрішнє різьблення конус з кутом 74°, забезпечують найбільш щільну і точну посадку на трубопровід. Рукав з накидною гайкою, що виконує з'єднання, складається з нержавіючого гофрованого шланга в металевому обплетенні, що виготовляється діаметром від 6 до 16 мм з довжиною гнучкої частини від 250 до 6000 мм.

Виробництво

Використовується заготівля у вигляді труби, виготовленої з тонкої сталевої стрічки, яка методом гофрування зовнішньої обкатки формуючими профільними кільцями по гвинтовій лінії. При виготовленні гофру для посилення несучої здатності рукава у западини укладається спіраль з високоміцного нержавіючого дроту.

Нержавіючий герметичний металорукав з арматурою типу РГТА проводиться з розрахунком на робочий тиск до 280 атмосфер, довжиною від 250 до 6000 мм, має прохідний діаметр внутрішньої оболонки від 6 до 16,0 мм при товщині вихідного матеріалу від 0,2 мм до 0,3 мм. .

Використання

Транспортування середовищ агресивних та вибухонебезпечних у всіх галузях промисловості. Зостикування агрегатів та трубопроводів у зонах обмеженого доступу для виконання зварювальних робіт. Тимчасове стикування або одночасне стикування кількох трубопроводів та агрегатів.

Металорук з накидною гайкою з'єднання незамінний для швидкого з'єднання різних трубопроводів, що мають невеликий діаметр. Висока корозійна стійкість, компенсація теплового та осьового розширення, поглинання вібрацій та коливань трубопроводу забезпечили широке використання таких виробів для транспортування середовищ під низьким або великим тиском.

Умови експлуатації

  • Характеристики робочого середовища: пара, вода, повітря, гази, агресивні середовища, нафтопродукти,
  • Параметри робочого тиску: від вакууму до 210 кг/кв.
  • Параметри температури робочого середовища: -260 до +800С.

Вибір

Залежить умов експлуатації. Слід враховувати, що робочий тиск, наведений до температури, що дорівнює 20 градусів, визначається як частковий при розподілі робочого тиску при температурі робочого середовища на коефіцієнт k. Відрізок виробу, необхідний для проведення монтажних робіт, повинен включати довжину нейтральних ділянок у місці установки арматури, не схильних до вигину при експлуатації. Термін служби безпосередньо залежить від кількості робочих циклів, при цьому одним циклом вважається одноразове переміщення металорукава в результаті вібрації, теплового розширення та повернення у вихідне положення. Для виконання монтажних робіт потрібна лише наявність звичайного інструменту для затягування накидної гайки. Монтаж виконується з урахуванням відсутності великих незакріплених ділянок, запобігаючи провисанню металорукаву. Максимальну відстань між опорами необхідно витримувати трохи більше 2 метрів чи 10…50 Ду.

Купити за вигідною ціною

ТОВ «Авек Глобал» пропонує найвигідніші умови реалізації металопрокату. Асортимент металорукавів, що пропонується, може задовольнити будь-якого замовника. Від обсягу купівлі та додаткових умов постачання залежить ціна. Здійснюючи оптові замовлення, ви можете розраховувати на гнучку систему знижок, що надається компанією. Наші менеджери завжди готові надати консультативну допомогу. А великий асортимент не залишить без вибору. Терміни виконання замовлень – мінімальні. Уся продукція сертифікована. Якість гарантована неухильним дотриманням усіх технологічних норм виробництва.