• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

МНЖКТ дріт

МНЖКТ дріт

Загальна характеристика

Дріт МНЖКТ 5-1-02-02 виробляється на основі мідної основі і служить для зварювання між собою різних нікелевих сплавів. Властивості дроту, як правило, визначається вдалим поєднанням між основними, а також легуючими компонентами, які оптимізують мікроструктуру сплаву. Нікель, що входить до складу дроту забезпечує стійкість до корозії, а також її пластичність, залізо забезпечує міцність, а поєднання кремнію, титану і марганцю значно підвищує міцність зварювального шва, а також захищає його від окислень міді, що з'являються. Складові частини основних елементів, що входять до складу дроту, вказується в її назві, де кожна буква вказує на якийсь певний елемент. Дріт МНЖКТ випускається в різних діаметрах, таких як 1, 2, 3, 4, а також 5 мм, що зазначено в ГОСТ 16130-90 і виготовляється за спеціальною методикою, яка значно скорочує час її виробництва.

Дріт МНЖКТ 5-1-02-02

Основні компоненти Mn% Fe% Si% Ti
Су Ni + З
Основа 5% 0,3% 1% 0,15% 0,1%

Застосування

Дріт МНЖКТ, як правило, застосовується для виробництва ручного та напівавтоматичного зварювання в захисних газах, таких металів як: бронза, латунь, мідь, сталь, а також безліч різних мідно-нікелевих сплавів, а також різних наплавках на сталь. В основному використовується напівавтоматичне, однопрохідне зварювання, а також аргонно-дуговий вид зварювання. Даний дріт має дуже широку сферу застосування і просто незамінний в суднобудуванні, і в різних монтажних роботах. Мідний дріт МНЖКТ поставляється в бухтах, шпулях та котушках твердого, напівтвердого, а також м'якого стану.

Купити за вигідною ціною

Зі складу нашої компанії можна придбати зварювальний дріт у найширшому асортименті за найприйнятнішими цінами. Величезний вибір здатний задовольнити будь-якого замовника. Замовити та придбати сталевий дріт можна на нашому Інтернет-сайті, а також через найближче представництво. Якість дроту гарантується повним дотриманням усіх технологічних норм виробництва. Зазначимо, що терміни виконання всіх замовлень дуже короткі. Ціна дроту безпосередньо залежить від обсягу замовлень, а також від додаткових умов її постачання. За оптових поставок діє система знижок.