• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Сальниковий осьовий компенсатор

Сальниковий осьовий компенсатор

Загальна характеристика

Сальникові компенсатори - багатофункціональні пристрої використовуються багато років. Це найстаріші компенсаційні пристрої, призначені для збереження трубопровідної техніки. Були створені спеціально для парових, теплових водяних мереж, які розраховані на тиск 1,6 МПа - 2,5 МПа, при цьому максимальна температура пари становить +300°C, а води +200°C. Використовується під час підземної прокладки теплотрас або надземної прокладки на низьких опорах. Сприяють компенсації кутових та лінійних переміщень.

Конструкція

Даний пристрій складається з двох сталевих труб, що мають різні діаметри. Найменшу з них вставляють у велику. Простір, що утворюється між цими трубами, заповнюють сальниковим набиванням. З зовнішнього боку монтуються спеціальні пристрої, які обмежують пересування, запобігають випаданню внутрішньої труби. Використовуються товстостінні сталеві труби або зварюються з декількох різновидів листової сталі. Для сальникового набивання використовується термостійка гума, набивання марок АП-31, АР.

Різновиди сальникових компенсаторів

- Односторонні. Складаються з рухомої склянки та корпусу;

- Двосторонні. Складаються з двох рухомих склянок, корпус подовжений.

Переваги застосування

Має невеликі габарити, відносно високу компенсуючу здатність, маленький гідравлічний опір. Завдяки компактним розмірам легко поміщаються в прохідних каналах і камерах. Щоб змінити набивання сальника або обтяжку, пристрій розміщують в камеру відгалужень трубопроводу або теплову компенсаторну камеру. Бажано, щоб такі компенсатори застосовували на прямолінійних ділянках, що мають великий діаметр. При монтажі обов'язково повинні дотримуватись усіх вимог норм безпеки. Установка має проводитись професіоналами.

Недоліки

Недоцільно застосовувати даний вид пристроїв при частих змінах розмірів, що компенсують, або при великому тиску. При їх використанні не можна повністю виключити можливість витоку продуктів, що транспортуються. У зв'язку з цим їх не рекомендується використовувати і практично ніколи не ставлять там, де перекачуються агресивні, токсичні чи дорогі продукти.

Купити за вигідною ціною

ТОВ «Авек Глобал» пропонує найвигідніші умови реалізації металопрокату. Асортимент компенсаторів, що пропонується, може задовольнити будь-якого замовника. Від обсягу купівлі та додаткових умов постачання залежить ціна. Здійснюючи оптові замовлення, ви можете розраховувати на гнучку систему знижок, що надається компанією. Наші менеджери завжди готові надати консультативну допомогу. А великий асортимент не залишить без вибору. Терміни виконання замовлень – мінімальні. Уся продукція сертифікована. Якість гарантована неухильним дотриманням усіх технологічних норм виробництва. j