• +38 (056) 790-91-90
  +38 (056) 790-91-90
 • +49 (30) 217-888-05

Сплав нікель алюміній лиття, ковка, пруток

Сплав нікель алюміній лиття, ковка, пруток

Постачальник – компанія АвекГлоб – пропонує за доступними цінами від виробника лиття, поковки, прутки, виготовлені зі сплавів алюмінію та нікелю. Постачальником гарантується своєчасна доставка продукції на будь-яку адресу, вказану споживачем.

Технічна характеристика

Сплави алюмінію з нікелем є численним класом сплавів. Зазвичай у них міститься 20.50,59 чи 79% нікелю (решта, крім домішок, становить алюміній).

Алюмінієво-нікелеві сплави розроблені для застосування з високою міцністю та високою провідністю. Ці сплави отримують шляхом твердіння в постійній формі з подальшим гомогенізацією, гарячою екструзією, гарячою прокаткою та холодною витяжкою у дротяні форми. Сплави характеризуються гарною пластичністю та високим ступенем дисперсності структури, що забезпечує рівномірність характеристик вздовж лінії прокатки або штампування. При пластичному деформуванні зростання насіння не відбувається. Міцність сплавів підвищується внаслідок старіння. Усі сплави нікелю з алюмінієм відрізняються гарною електропровідністю.

Актуальність застосування

Сплави алюмінію з нікелем використовують у електротехнічної промисловості. Зокрема, з них виготовляють вимірювальні елементи регуляторів температур у побутових нагрівальних пристроях та в промислових низькотемпературних печах (особливо, якщо експлуатація пристроїв відбувається в окисних або азотовмісних середовищах). Порошок алюмінієво-нікелевих сплавів підходить як каталізатор гідрування для зниження ароматичних, олефінових, нітрильних і нітрогруп. Сплави використовуються також як відновник для гідрування органічних сполук.

Хімічний склад

Крім нікелю та алюмінію до складу сплавів входять як легуючі добавки:

хром (збільшує міцність за підвищених температур);

ніобій (допускається разом із танталом, збільшує твердість сплавів);

мідь;

кремнію.

Сумарна кількість домішок/легуючих добавок зазвичай не перевищує 3…5%.

Фізико-механічні властивості

 • щільність, кг/м 3 - 3460 ... 4300;
 • температура плавлення, 0 С - 1350 ... 1560;
 • коефіцієнт теплового розширення в температурному діапазоні 20...200 0 С, мкм/град - 75...100;
 • коефіцієнт теплопровідності в діапазоні температур 20...100 0 С, Вт/мград - 85...105;
 • твердість по Брінеллю, НВ - 88 ... 100;
 • Модуль пружності, ДПа - 95;
 • межа тимчасового опору, МПа - 500 ... 900;
 • межа плинності, МПа - 120 ... 400;
 • допустиме лінійне подовження при розтягуванні, % - 30...40.

Сортамент та особливості застосування

Сортамент прутків, поковок та лиття зі сплавовулюмінію з нікелем, обумовлюється відповідно до вимог замовника. Зварюваність сплавів — задовільна, і лише у процесах електрозварювання під шаром флюсу. Температурний режим гарячого пластичного деформування - 650 ... 700 0 С. Сплав алюмінію з нікелем, що містить 6,5% нікелю, при 550 0 С проявляє ефект надпластичності.

Постачальник – компанія АвекГлоб – пропонує придбати пруток, поковки, лиття зі сплавів алюмінію та нікелю. Сплави можна купити за ціною, що формується на основі європейських та світових стандартів виробництва. Реалізація можлива оптом та в роздріб, для постійних клієнтів діє гнучка система знижок.