• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Ло62-1 - 2.0530 - c46400 пруток, стрічка, дріт

Ло62-1 - 2.0530 - c46400 пруток, стрічка, дріт

Загальна характеристика

Латуні мають хороші механічні властивості і дуже широко використовуються при виготовленні різних деталей, навіть найдрібніших, особливо там, де потрібна відмінна оброблюваність і формованість. З таких латунів виходять високоякісної виливки, тому що латунь має відмінну плинність, а також мінімальну схильність до ліквідації. Всі види латунів дуже легко піддаються пластичній деформації, найбільша їх кількість йде на виготовлення катаних напівфабрикатів, таких як листи, стрічки, смуги, дроти, а також різних профілів.

Латунь ЛО62-1

Основні компоненти Sn% Fe% та Pb% P% Sb% та Bi%
Су Zn
61-63% 35,6-38,3% 0,7-1,1% по 0,1% 0,01% 0,005% та 0,002%

Всі види латунів має високі механічні переваги і стійкість до корозії. Завдяки тому, що латунь є найдешевшим із мідних сплавів, вона має широку область застосування у багатьох галузях машинобудування.

Види латунів

Усі латуні поділяються на подвійні та багатокомпонентні. Подвійними є мідно-цинкові сплави, а до багатокомпонентних належать спеціальні латуні. Подвійні латуні, що містять від 88 до 97 відсотків міді, називаються томпаком, а ті, що містять від 79 до 80 відсотків міді, — напівтомпаком. Назва складних латунів дається по їх додатковому елементу, які містяться, крім цинку. Наприклад, якщо латунь, крім цинку містить ще й алюміній, тоді вона називається алюмінієвою. За технологічним принципом розрізняються деформовані, і навіть ливарні латуні.

Як додаткові добавки до складу спеціальних латунів вводиться алюміній, олово, марганець, кремній, нікель, свинець, а також залізо. Всі зазначені добавки значно підвищують корозійну стійкість, рідкотірку, і міцність, а свинець значно покращує оброблюваність різанням.

Багатокомпонентна латунь марки ЛО62 добре обробляється тиском. Вона відрізняється дуже гарною стійкістю до корозій. Досить широко використовують у виробництві таких напівфабрикатів як: труби, профілі, і навіть листи. Також вона дуже популярна в галузі приладобудування та виготовлення конденсаторів.

Напівфабрикати з латунів, що деформуються, виготовляються в м'якому, напівтвердому, в твердому, а також в особливо твердому стані. Ливарні латуні часто виплавляються із вторинного брухту.

Купити за вигідною ціною

Ознайомитись детальніше з продукцією, уточнити її основні якості, оформити замовлення, ви можете через сайт нашої компанії ТОВ «Авек Глобал», що спеціалізується на постачанні кольорових сплавів. Пропонуємо продукцію зі складів України та Росії з доставкою до будь-якого району СНД. Уся продукція сертифікована. Терміни виконання замовлень мінімальні. З питань, що виникли, вас завжди готові проконсультувати досвідчені менеджери. На оптові замовлення передбачено пільгові знижки.