• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Пруток мідний

Пруток мідний

Переваги

Мідний пруток відрізняється великою технологічністю, простий у монтажі, він досить легко піддається таким способам обробки, як різання, свердління, штампування, пресування та фрезерування. Він доступний для будь-яких видів паяння або зварювання, відносно не дорогий, працездатний при рівні температури від +250°C до кріогенної. Високий рівень тепло- та електропровідності, корозійна стійкість, надійність, відмінний естетичний вигляд, величезний термін служби та повна відповідність суворим нормам санітарії роблять мідний пруток затребуваним у найрізноманітніших сферах виробництва. Після його утилізації мідь часто використовують повторно. Чи не єдиним недоліком мідного прутка є його невисока міцність, але це якщо порівнювати його зі сталевим прутком.

Виробництво

По довжині За точністю

За способом виробництва

ГОСТ 1535-91

За профілем

- Мірної довжини

- Немірної довжини

- Кратною мірною

- АВ для обробки

на автоматах

- П підвищеної

— У високій

- Н нормальної

холоднодеформовані

(Тягнуті)

гарячедеформовані (пресовані)

- КВ квадратні

- ШГ шестигранні

- КР круглі

Прутки мідні випускаються в напівтвердому, м'якому та твердому стані з марок міді (за умовами ГОСТу 859) М1р , МЗр, М1, М2р, М2, М.З. , Ø 10 мм, немірної довжини, призначений для обробки автоматами.

Використання

Переваги мідного прутка - висока технологічність, відмінний рівень корозійної стійкості, екологічна безпека роблять його заготівлею універсального типу, що підходить для різних галузей народного господарства. Його широко застосовують у суднобудуванні та в автомобілебудуванні. Цей цінний напівфабрикат активно використовують для виробництва клапанів, втулок, шестерень, гайок, валів, шайб, болтів у приладобудуванні. Безпечні для людини вироби з міді широко застосовуються в системах газо- та водопостачання. Відмінна ступінь електропровідності робить мідний пруток затребуваним у сфері електротехніки та енергетики для виготовлення елементів корпусів і частин струмопровідних конструкцій.

Купити за вигідною ціною

На складі ТОВ «Авек Глобал» завжди є широкий асортимент мідного прокату за оптимальними цінами. Ми пропонуємо вибір, який задовольнить будь-якого, навіть найвибагливішого покупця. Звернувшись до нашого представництва, ви зможете зробити своє замовлення та здійснити покупку. Також можна скористатися інтернет-сайтом компанії. Якість гарантується за допомогою суворого дотримання технологічних норм виробництва. Зберігання, процес транспортування, упаковка та тимчасовий захист проти корозії здійснюється відповідно до умов ГОСТ 9.510-93. Ваше замовлення буде поставлене у мінімально короткий термін. Ціна залежить від умов постачання та від обсягу замовлення. Оптовикам пропонується вигідна дисконтна програма.