• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Бажаєте купити сплави вольфраму за доступною ціною від постачальника Авек Глобал? Ми гарантуємо продукцію високої якості та великий вибір металопрокату з доставкою по всьому світу.

Бажаєте купити сплави вольфраму за доступною ціною від постачальника Авек Глобал? Ми гарантуємо продукцію високої якості та великий вибір металопрокату з доставкою по всьому світу.

Актуальність

Вольфрам очолює в групу найтугоплавкіших металів, саме тому ТОВ «Авек Глобал» використовує його для виробництва найвідповідальніших виробів. За тугоплавкістю його випереджає лише вуглець, Вольфрам у звичайній середовищі не реагує з жодними хімічними речовинами. Застосовується в металургійній промисловості завдяки своїм тугоплавким властивостям. За щільністю вольфрам ідентичний золоту - відповідно: 19,30 г/см проти 19,32 г/см. Після того, як була визначена температура плавлення вольфраму: 3387-3422°С, цей метал стали використовувати для приготування ниток розжарювання в лампах, приладах обігріву та електронно-променевих трубках.

Взаємодія

Сплави вольфраму індиферентні при високих температурах у вакуумі, тому використовуються в рентгенівських мішенях апаратів, а також під навантаженням у спеціальних тиглях. За своєю природою чистий вольфрам — пластичний і гнучкий метал, але за мізерних домішок вуглецю стає неймовірно твердим. Завдяки своїй хімічній стійкості він не взаємодіє з азотною, соляною та будь-якою іншою сумішшю кислот. Щоб змусити метал реагувати з кислотами, його необхідно нагріти, тоді вольфрам розчиняється «царською горілкою» та взаємодіє з хлором чи сіркою.

Карбід Вольфрама

При нагріванні понад 1400 °C вольфрам починає реагувати з вуглецем, утворюючи напрочуд міцний карбід WC. Його використовують у машинобудуванні при фрезеруванні сталі та металокераміки. В аморфному стані WC виглядає як порошок, який схожий на карбід титану та гафнію. Завдяки своїм перевагам вольфрам використовується як основний елемент при виробництві сплавів важких металів, снарядів знарядь, сердечників куль, а також застосовується як нагрівальний елемент вакуумних печей. З вольфраму отримують дріт для електродів, що не плавляться. Сьогодні він є лідером серед важких металів, використовується в багатьох індустріальних виробництвах.

Купити за вигідною ціною

На складі ТОВ "Авек Глобал" - найширший асортимент виробів з вольфраму. Ми пропонуємо якісний товар за оптимальними цінами. Наші фахівці готові відповісти на будь-які питання та допомогти при виборі необхідних матеріалів, на першу вимогу нададуть всю необхідну інформацію про продукцію, вартість та терміни доставки. Ціни залежать від обсягу постачання та додаткових умов. За оптових замовлень надаються знижки. Купуючи продукцію компанії "Авек Глобал", Ви знайдете гідного партнера.