• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Коло 29нк - сплав

Коло 29нк - сплав

Актуальність

Дріт марки 29НК застосовується різними промисловими сферами та електротехнікою. Сучасна телевізійна техніка, радіоелектроніка – немислимі без використання залізонікелевих матеріалів. Зі сплаву 29НК виробляють сітки для радіоламп, приладів НВЧ, катоди, а також високоомні дроти термокомпенсації для термопар. Цей матеріал незамінний у гальванопластику при виготовленні електродів. Його застосовують в електроерозійних верстатах, де за допомогою електроструму здійснюється кероване розкладання речовин. В електрохімії це називається каталіз, для подібної процедури підступ - зручний джерело чистого нікелю, адже в ньому міститься нікель дуже високої чистоти 99,5% з незначною часткою магнію, кремнію, миш'яку, вуглецю, олова, фосфору. Через схильність сплаву 29НК корозії, потрібне захисне нікелеве напилення. І тоді підступ сам стає базовим матеріалом для отримання нікелю, який потім наноситься на деталь за умов вакууму. Незмінними замовниками такої продукції є інститути фізики та дослідницькі лабораторії. Виробництво комп'ютерної техніки, побутових приладів сьогодні не обходиться нікелевих сплавів, що дає можливість уникати утворення гальванічної пари з нікелевими деталями.

Сортамент

Дріт 29НК використовується наступного виду - 1) нагартований - виготовлений для підвищення надійності під холодним тиском, 2) м'який, званий ще відпаленим. Такий дріт можуть виготовляти із крем'янистого нікелю або зі сплаву нікелю з марганцем. Сплав крем'янистого типу застосовують в електроніці, а нікель-марганцевий – в авіаційних свічках, ртутних випрямлячах, двигунах внутрішнього згоряння.

Якість

Дріт із килиму виробляється згідно з ГОСТ 2179-75 . До неї пред'являються високі вимоги. Покриття її повинно бути чистим, не мати тріщин. Незначна шорсткість чи ухил від необхідного діаметра трохи більше допусків ГОСТ допустимо. Як правило, найтонша нитка 29НК виробляється на замовлення, з діаметром кілька мікронів, а для досягнення таких розмірів необхідне високоточне обладнання. Нікель є міцним і пластичним металом, завдяки чому здатний розкочуватися в найтонші вироби.

Купити за вигідною ціною

ТОВ «Авек Глобал» реалізує високоякісні залізонікелеві сплави на найвигідніших умовах, у тому числі дріт марки 29НК з покриттям, яке протистоїть корозії. Вся продукція нашої компанії сертифікована та поставляється безпосередньо від виробника. Крім цього, нами здійснюється реалізація зварювальних дротів та прецизійних сплавів за оптовою ціною. Реалізація замовлень — у найкоротші терміни. Оптовим покупцям надаються пільгові знижки.