• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Титанова фольга

Титанова фольга

Загальна характеристика

Титанова фольга - один з найбільш затребуваних видів жаростійкого прокату. Вона перевершує аналогічні вироби за міцністю, легкістю, жаростійкістю. Поверхня її за високої температури, взаємодіючи з атмосферними газами, покривається міцною захисною оксидно-нітридною плівкою. Оскільки фольга має властивість біологічної інертності, її використовують у харчовій галузі та медицині, до того ж вона легко піддається штампуванню та розкочування в найтонший шар. Фольга має виняткову міцність, а її пластичність ідентична пластичності міді, низька повзучість — нержавіючої сталі. Титанова фольга має здатність протистояти тривалому впливу лугів, кислот та вологи. Маючи низьку теплопровідність та термостійкість, фольга може використовуватися при кріогенному охолодженні. Практично головним недоліком є висока собівартість. Через свої виняткові властивості титан вимагає великих виробничих витрат.

Найменування Марка Стандарт Розкрий
Титанова фольга ВТ1-0, ВТ1-00 ОСТ1.90145 0,05-0,08x20-200

Виготовлення

Фольга з титану - це продукція прокату дуже малої товщини, що виготовляється з марок ВТ1-0 та ВТ1-00. Ці марки практично не містять домішок, дуже пластичні. Виробництво регламентується ОСТ 190145-74. Маркування вказує на фірму-розробника. ВТ - це "ВІАМ"-титан. У США титанові α-сплави маркуються літерою А. В. Китаї α-сплави і технічний титан позначають літерами "ТА". Титанова фольга має мінімальну товщину до 0,013 мм. Вона виготовляється методом холодного прокату з наступним відпалом у вакуумній печі Хімічний склад сплаву нормується ГОСТ 19807-74 Відбір проб для визначення хімічного складу здійснюється згідно з ГОСТ 24231-80 .

Товщина, мм Одиниця виміру Ширина, мм Ціна.
фольга титанова ВТ1-00
0,35 кілограм 200 договірна
0,25 - «- 200 - «-
0,15 - «- 100 - «-

Застосування

Фольга, що застосовується для електричних конденсаторів (звичайних та електролітичних) має домішки танталу, що покращує якість та збільшує їхню ємність. У виробництві бронежилетів чудово себе зарекомендував кевлар. Фольга з титану, що складається з декількох шарів, забезпечує таку ж міцність, але значно легше. Як біологічно інертний матеріал титанова фольга успішно застосовується в медичній галузі, наприклад, як зубні протези в стоматології. Стійкість до перепадів температур, пластичність, корозії, міцність і легкість роблять фольгу незамінним матеріалом ХХI століття.

Купити за вигідною ціною

ТОВ "Авек Глобал" реалізує фольгу з титанових сплавів за доступною ціною. Вона формується виходячи з технологічних особливостей виробництва без включення додаткових витрат. Ми пропонуємо взаємовигідну співпрацю для роздрібних та оптових покупців. У нас є різна продукція для масштабних виробництв. На сайті avglob.org Ви знайдете всю необхідну інформацію. Наші консультанти завжди готові відповісти на запитання. Реалізація замовлень — у найкоротші терміни. Оптовим покупцям надаються пільгові знижки.