• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Дріт жаростійкий жаростійкий

Дріт жаростійкий жаростійкий

Постачальник — компанія АвекГлоб — пропонує за доступними цінами від виробника дріт, виготовлений з жаростійких сталей Гарантується своєчасна доставка металопродукції за будь-якою адресою, вказаною споживачем.

Технічна характеристика

Дріт із жаростійких марок сталі використовують у тих випадках, коли критичне значення для працездатності виробу має підвищена температура. Жароміцні та жаростійкі стали зносостійкі, і виявляють підвищену стійкість до великих коливань температури, які можуть відбуватися при експлуатації виробів. Характеристики жаростійкої сталі включають корозійну стійкість, опір повзучості, стійкість до окислення і знижену крихкість у відновлюючому середовищі, причому при постійному впливі надзвичайно високих температур.

Актуальність застосування

Промислові застосування дроту, виготовленого з жаростійких і жаростійких сталей, включають вимірювальні пристрої, термопари, індикатори, термоелектричні ланцюги та інші деталі, температурний режим експлуатації яких може досягати 650…700° C і більше.

Хімсклад жароміцних сталей, що використовуються для виробництва дроту.

Обов'язковим компонентом таких матеріалів є нікель і титан, які забезпечують необхідні для довготривалої експлуатації вузла або деталі температурні характеристики. Більшість популярних жароміцних сталей, які зазвичай зустрічаються на виробництві, мають оптимальне відсоткове співвідношення хрому (забезпечує відмінну корозійну стійкість сталі) та молібдену (для більшої міцності на розтягування та підвищеної термостійкості),

Фізико-механічні властивості

Особливостями фізико-механічних властивостей жаростійких та жаростійких плит/листів є:

Максимальні значення питомої теплоємності в експлуатаційному діапазоні температур;

Мінімальні значення коефіцієнта теплопровідності, що мало змінюються зі зростанням робочої температури виробу;

Найменші зміни у значеннях коефіцієнта теплового розширення;

Достатні значення межі тимчасового опору (особливо за постійного контакту з розігрітими середовищами);

Достатня еластичність;

Високі значення межі плинності матеріалу;

Висока твердість;

Підвищені значення ударної в'язкості.

Технологічні особливості

Виробники дроту із жаростійких та жаростійких сталей постачають свою продукцію в широкому асортименті марок та діаметрів. Матеріал таких виробів має відрізнятися гарною зварюваністю.

Постачальник — компанія АвекГлоб — пропонує придбати дріт, який виготовлений із жаростійких і жаростійких марок сталей, у широкому асортименті марок та поперечних перерізів за цінами, що формуються на основі європейських та світових стандартів виробництва. Купити вказану продукцію можна оптом та в роздріб. Для постійних клієнтів діє гнучка система знижок.