• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Тканинний компенсатор

Тканинний компенсатор

Загальна характеристика

Тканинний компенсатор є конструкцією із захисної та приєднувальної арматури, спеціальних термостійких та хімічно стійких матеріалів, які поєднує одна композитна тканинна вставка.

Від того, наскільки міцним є компенсатор, залежить його продуктивність і безперебійне функціонування. Для збільшення міцності використовуються тільки високоякісні, перевірені часом матеріали, що мають стійкість до УФ-випромінювання, морозостійкість, підвищену газощільність. Така ізоляція здатна протистояти впливу лугів, кислот, механічних пошкоджень, високих температур. Для роботи за високих температур його додатково оснащують термоізоляційними матеріалами. Саме на них припадає основне навантаження. Як правило, цей матеріал використовується в конструкції разом з металевою одиницею, що вбудовується. Перевага цієї одиниці полягає в тому, що вона є гнучким елементом, розміщеним на певній відстані від потоку, захищеним від пошкоджень захисними телескопічними екранами, теплоізоляційними матеріалами.

Різновиди

Багатошарові тканинні компенсуючі пристрої оснащені додатковою внутрішньою ізоляцією. Дані пристрої виготовляються з кількох шарів газощільних та теплоізолюючих матеріалів. При виборі матеріалу враховуються місце установки, температура середовища, що транспортується. Використовуються на ділянках обладнання, де температура може досягати 1000-1200 °C. Головна особливість – велика компенсуюча здатність при відносно малих габаритах. Місця встановлення: газоходи доменного газу, запилені середовища, газоперекачувальні компресорні станції, топки котлів, енергетичні газові турбіни, конвективні шахти.

Для агресивних середовищ використовується хімічно стійкий фторопласт, що є основним матеріалом компресора. Дані пристрої здатні протистояти впливу кислот, лугів. При відносно малих габаритах мають високу компенсуючу здатність, низьку жорсткість. Сфера застосування: тягодуттьові машини, системи газоочищення, газовидалення.

Тканинні компенсатори, що працюють за низьких температур. Оснащені 1 - 2 шарами газощільного матеріалу. Гасять температурні коливання обладнання, вібрацію. Сфера застосування: вентилятори, димарі припливної вентиляції.

Високотемпературні тканинні компенсатори. Використовують кілька шарів газощільних або теплоізолюючих матеріалів. Використовуються на ділянках із високою температурою. Для газів t° може досягати +500°C. Сфера застосування: технологічні газоходи, обладнання ТЕС, гнучкі вставки тягодуттьових машин, компенсатори повітропроводів, газопроводів.

Купити за вигідною ціною

ТОВ «Авек Глобал» пропонує найвигідніші умови реалізації тканинного компенсатора. Асортимент компенсаторів, що пропонується, може задовольнити будь-якого замовника. Від обсягу купівлі та додаткових умов постачання залежить ціна. Здійснюючи оптові замовлення, ви можете розраховувати на гнучку систему знижок, що надається компанією. Наші менеджери завжди готові надати консультативну допомогу. А великий асортимент не залишить без вибору. Терміни виконання замовлень – мінімальні. Уся продукція сертифікована. Якість гарантована неухильним дотриманням усіх технологічних норм виробництва.