• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Феритна нержавіюча сталь

Феритна нержавіюча сталь

Постачальник - компанія АвекГлоб пропонує придбати за доступними цінами від виробника різні марки прокату з нержавіючих сталей феритного класу. Гарантується своєчасна доставка продукції на будь-яку адресу, вказану споживачем.

Технічна характеристика

Феритні сталі є високохромистими, магнітні нержавіючі сталі з низьким вмістом вуглецю. Відомі своєю гарною пластичністю, стійкістю до корозії та підвищеним опором корозійному розтріскуванню під механічною напругою.

Кристалічна структура таких сталей складається з кубічного атомного осередку з атомом у центрі. Ця структура зерен типова для альфа-заліза, що надає феритним сталям стійких магнітних властивостей. Феритні сталі не зміцнюються термообробкою, але мають хорошу стійкість до корозійного розтріскування, піддаються відпалу. Зміцнення феритних нержавіючих сталей відбувається внаслідок пластичного деформування.

Актуальність застосування

Незважаючи на те, що вони не мають високої міцності або корозійної стійкості, як аустенітні марки нержавіючих сталей, феритні сорти зазвичай мають кращі споживчі характеристики. Зокрема, нержавіючі сталі феритного класу сталі зазвичай використовуються в автомобільній промисловості (зокрема, для виробництва глушників та вихлопних труб), при виготовленні посуду, а також деталей промислового та побутового кухонного обладнання. Сталі феритного класу, що містять молібден, використовуються у морській справі.

Хімічний склад

Вміст хрому в сталях, що розглядаються, може становити від 10,5 до 27 відсотків, нікель практично відсутній. Спеціалізовані сорти часто включають молібден, та – меншою мірою – алюміній та титан. Через нижчий вміст хрому і нікелю стандартні марки феритної сталі зазвичай дешевші, ніж їх аустенітні аналоги. Зі зменшенням відсотка хрому корозійна стійкість феритних сталей падає.

Фізико-механічні властивості

Феритні нержавіючі сталі характеризуються середньою для сталей подібного класу щільністю, гарною пластичністю та теплопровідністю. З підвищенням відсотка хрому збільшується стійкість до впливу кислот, зносостійкість та твердість, але дещо знижується ударна в'язкість.

Технологічні особливості обробки та сортамент

Стандартні сталі феритного класу отримують методами холодної прокатки, для феритних сталей спеціального призначення використовується гаряча прокатка.

Більшість таких сталей добре зварюються, проте деякі марки можуть бути схильні до сенсибілізації зони термічного впливу і гарячого крекінгу металу в зоні зварного шва. Тому зварювання виробів, виготовлених із таких сталей, застосовується зазвичай щодо порівняно тонкого сортаменту.

Постачальник – компанія АвекГлоб – пропонує придбати феритну нержавіючу сталь у великому асортименті марок та профілів за цінами, що формуються на основі європейських та світових стандартів виробництва. Купити вказану продукцію можна оптом та в роздріб. Для постійних клієнтів діє гнучка система знижок.