• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Водопровідні мідні труби

Водопровідні мідні труби

Актуальність

Найкращим матеріалом для водопровідної труби завжди по праву вважалася мідь. Найбільш затребуваними є марки міді, леговані фосфором, позначені за міжнародним стандартом «Сu-DНР». Це м'які, пластичні сплави, дуже добре витримують динамічне навантаження, легко гнуться, не схильні до корозії.

Переваги мідних труб

Температура плавлення міді — понад 1000 градусів, а граничний тиск, який мідні труби можуть витримувати, — близько 200 атмосфер. Найголовніше для водопровідних труб – матеріал повинен мати дуже низькі температурні коефіцієнти лінійного розширення. При охолодженні та нагріванні труби, виготовленої з такого матеріалу, майже не змінюють лінійний розмір на відміну від сталевих труб.

Фізичні якості Cu
Атомна (молярна) маса г/моль 63,548
Атомний номер 29
Щільність [г/см 3 ] 8,92
Температура плавлення t°С 1085°С
Модуль пружності кгс/мм 2 900
Теплопровідність К [Вт/(м·К)] 401
Молярний об'єм см 3 /моль 7,1

Низькі коефіцієнти лінійного розширення мідних сплавів, з яких виготовлені труби, важливі для водопроводів тому, що постійна зміна розміру труб і вплив перепаду температур є основними причинами виходу з ладу водопровідної системи.

Застосування мідних труб

У всій Європі використовують мідну трубу в системі водопроводів багато століть. Термін служби мідної труби обчислюються століттями. Матеріал з міді не шкідливий для людських організмів, а в деякому випадку іон міді, розчинений у воді, навіть корисний (для низки захворювань). Також матеріали з міді мають бактеріостатичним і бактерицидним ефектом, тобто припиняють ріст і вбивають більшу частину патогенних бактерій.

Купівля. Ціни на мідні труби

Придбати та замовити мідні труби або фітинги будь-якого діаметру можна через наше представництво або Інтерактивний сайт ТОВ «Авек Глобал». На складах компанії завжди є великий асортимент мідного прокату за оптимальною ціною. Вибір завжди задовольнить Вас як замовника. Ціни залежать від обсягів замовлення та додаткової умови поставки. Для «оптовиків» гнучкі системи знижки. Термін виконання замовлення мінімальний. Високу якість гарантуємо суворими дотриманнями технологічних норм виробництва.