• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Л70 - 2.0265 - СuZn30 пруток, стрічка, дріт

Л70 - 2.0265 - СuZn30 пруток, стрічка, дріт

Загальна характеристика

Основними елементами, що містяться у багатокомпонентних латунях є залізо, свинець, алюміній, марганець, нікель та кремній. Усі вони по-своєму впливають основні властивості латунів. Так, наприклад, марганець значно підвищує міцність, а також корозійну стійкість, особливо це посилюється при його поєднанні з оловом, залізом, а також алюмінієм. Олово теж дуже сильно підвищує міцність, а також опір корозії при контакті з морською водою.

Латунь Л70

Основні компоненти Pb% Fe% P% Sb та Bi
Су Zn
69-71% 28,7-30,8% 0,05% 0,07% 0,005% по 0,002%

Латунь, у складі якої міститься близько 1% олова, часто називається морською латунню. Легування нікелем значно підвищує міцність, а також стійкість до корозії в різних середовищах. Свинець, що міститься в латуні, дуже погіршує її властивості, проте завдяки наявності його у складі значно легше можна обробити латунь за допомогою розрізання. Він міститься у всіх зразках латуні, яка піддається обробці на спеціальних верстатах-автоматах. Саме тому такий вид латуні називається автоматним. Кремній, який входить до складу латуні, значно погіршує її твердість і міцність, проте якщо є у складі додатково і свинець, то дуже сильно підвищуються її антифрикційні показники і вона може бути замінником досить дорогих металів, наприклад, олов'яних бронз, які використовуються в підшипниках ковзання.

Як правило, всі види латуні поділяються на подвійні, а також багатокомпонентні. Подвійні – є мідно-цинковими сплавами, а багатокомпонентні – спеціальними латунями.

Порівняння

У порівнянні з бронзою, латунь має нижчі показники міцності, стійкість до корозії, а також антифрикційні властивості. Однак вона досить стійка до впливу кисню, морської води, багатьох розчинів органічних кислот, а також вуглекислих розчинів. Також латунь має досить високі механічні властивості і відмінну корозійну стійкість, і має дуже широке застосування в багатьох областях машинобудування, при цьому вона є одним з найдешевших сплавів.

Застосування

Латунь марки Л70 містить близько 70 відсотків міді, застосовується переважно виробництва виробів методом штампування. Вона незамінна для виготовлення гільз, які використовуються в апаратах різного призначення.

Купити за вигідною ціною

Ознайомитись детальніше з продукцією, уточнити її основні якості, оформити замовлення, ви можете через сайт нашої компанії ТОВ «Авек Глобал», що спеціалізується на постачанні кольорових сплавів. Пропонуємо продукцію зі складів України та Росії з доставкою до будь-якого району СНД. Уся продукція сертифікована. Терміни виконання замовлень мінімальні. З питань, що вас виникли, вас завжди готові проконсультувати досвідчені менеджери. На оптові замовлення передбачено пільгові знижки.