• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

ХН75МБТЮ - ЕІ602 труба

ХН75МБТЮ - ЕІ602 труба

Переваги

Труби нержавіючі марки ХН75МБТЮ - довговічні, надійні при експлуатації, мають привабливий зовнішній вигляд. Завдяки стійкості до корозії, зносостійкості їхня поверхня багато років не змінюється. Така труба може піддаватися гарячій чи холодній деформації, металообробці майже всіма відомими способами. При пластичній гарячій деформації температурний інтервал становить 1220 - 950 º С, а охолодження здійснюється на повітрі або водою. В процесі обробки різанням, через високу схильність металу до наклеп, робота проводиться на низьких швидкостях різання з обов'язковим використанням інструменту, який оснащений твердосплавними пластинами або пластинами швидкорізальної сталі. Зварювання проводиться аргонодуговим або електродуговим способом. Для аргонодугового зварювання як присадочний матеріал використовують дріт ХН65МВ або ХН65МВУ. Для електродугового з'єднання застосовують електроди ОЗЛ-21. Зварні з'єднання не схильні до появи гарячих холодних тріщин, стійкі до міжкристалічної корозії.

Хімічний склад ХН75МБТЮ (у відсотках)
Ni Mo Cr Fe Nb Si Al Mn Ti З S Cu
до 77,6 1,8-2,3 19-22 до1 0.9-1.3 до 0,8 0.35-0.75 до 0,4 0.35-0.75 до 0,12 до 0.012 до 0,1

Труба ХН75МБТЮ призначається для виробництва фрагментів, які експлуатуються за високої температури (не вище 850ºС) в агресивних хімічних середовищах. Високий вміст нікелю, хрому надає матеріалу високої корозійної стійкості, забезпечуючи підвищену надійність обладнання. Завдяки своїм перевагам труби ХН75МБТЮ можуть виготовлятися будь-яких параметрів. Але, незважаючи на корозійну стійкість, вони все-таки схильні до руйнівної дії сірчистих сполук. Через вміст у складі даного сплаву нікелю та титану, труби мають більш високу вартість, але це окупається більшою надійністю, довговічністю, міцністю обладнання.

Використання

Труба ХН75МБТЮ застосовується для деталей установок нафтогазової галузі, металургійного, машинобудівного обладнання, які працюють за високих температур (вище 700°C) у дуже жорстких корозійних умовах. Труби великого діаметру часто застосовують як ємності при транспортуванні хімічних активних речовин завдяки чудовій міцності, високій опірності корозії, довговічності. Труба меншого діаметра який завжди є кінцевим продуктом. Її часто використовують як заготівлю для штампування, різання, пресування у виготовленні сепараторів, підшипників та інших деталей кочення. Процес виробництва цих труб вимагає жорсткого контролю відповідності міжнародним, вітчизняним стандартам, що дозволяє надалі без обмежень використовувати їх у хімічних, харчових підприємствах, у медичній промисловості, машинобудуванні.

Купити за вигідною ціною

Великий асортимент виробів ХН75МБТЮ на складі ТОВ «Авек Глобал» здатний задовольнити будь-якого споживача. Ціна обумовлена технологічними особливостями виробництва, без включення додаткових витрат. Якість забезпечується суворим дотриманням технологічної дисципліни. Терміни виконання замовлень мінімальні. У разі виникнення питань, ви отримаєте вичерпну консультацію від досвідчених менеджерів. При оптових замовленнях компанія надає систему гнучких знижок.