• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

ХН50МВТЮБ - ЕП648 лист, коло, дріт

ХН50МВТЮБ - ЕП648 лист, коло, дріт

Легування

Жароміцна високолегована хромонікелева сталь ХН50МВТЮБ-ві (ЕІ648-ві) має у своєму складі мідь, алюміній, титан, церій ніобій, а також вуглець, фосфор, сірку. компоненти. легування підвищують технологічні властивості виробів: жароміцність, жаростійкість, здатність протистояти агресивним середовищам. Зайве легування підвищує вартість, тому цей процес здійснюється економно: сталь має бути технологічною, а її експлуатаційні показники мають задовольняти потрібний рівень. Жароміцний та жаростійкий сплав ХН50МВТЮБ-ві втілив оптимальний баланс вартості та якості.

Виробництво

Виплавка здійснюється у відкритій дуговій печі. Прокатка проводиться при температурі 1170 °C на початку процесу і 800 °C після його завершення. Після деформації відповідно до першого режиму відбувається охолодження водою, маслом або на повітрі, за другим режимом охолодження відбувається за допомогою води з подальшою витримкою виробів протягом 3-4,5 годин. Пруток, коло виробляються гарячекатаним методом та калібруванням для надання виробам точного зовнішнього діаметра. Зварювання здійснюють за допомогою електродів ЦТ-19.

Використання

Промисловість, цивільне будівництво – для систем водопостачання, каналізаційних систем. Для створення в будинку затишку, багато хто встановлює каміни, які потребують жаростійких димарів. Труби цього сплаву розраховані на експлуатацію при температурі близько 1050 °C. Шви в цьому випадку повинні мати ті ж вимоги до жаростійкості, жароміцності, що залежать від використовуваного сплаву, вибору зварювальних матеріалів, режимів зварювання, наявності термообробки після закінчення процесу. З цього металу виготовляють переходи, фітинги для прокладання труб з нержавіючої сталі. Коло застосовується у виробництві різних видів кріплень. Нержавіючі профільні труби ХН50МВТЮБ-ви поліровані та шліфовані застосовують при зведенні рекламних стендів. Замовниками її є рекламні компанії. Дзеркальну трубу також часто застосовують як деталі в декоративних конструкціях, наприклад, при виготовленні сходових поручнів, автомобільних вихлопних труб.

Купити за вигідною ціною

Великий асортимент нержавіючого прокату на складі ТОВ "Авек Глобал" здатний задовольнити будь-якого споживача. Сплав ХН50МВТЮБ-ві є одним із найпопулярніших типів металопродукції, завдяки невисокій ціні та великій кількості варіацій. Якість готової продукції забезпечується абсолютним дотриманням технологічних виробничих норм. Терміни виконання замовлень найкоротші. При виникненні питань ви отримаєте вичерпну консультацію від досвідчених менеджерів. При здійсненні оптових замовлень, компанія надає систему гнучких знижок.