• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Сітка ткана фільтрова галунного плетіння

Сітка ткана фільтрова галунного плетіння

З трьох основних видів плетіння металевих, пластикових сіток (полотняне, саржеве, галунне) для фільтрів частіше застосовують галунне плетіння . Назва походить від технології виготовлення елементів військового одягу — галунів, тобто стрічки або нашивки із золотої або срібної тасьми.

Актуальність

Виявляється, якщо дріт основи буде товщі, ніж у качка, та ще йти в дві або три нитки, то виходить так званий нульовий осередок. Тобто вона на просвіт буде не квадратною або прямокутною, а не буде видно. Все буде щільно перекрито за рахунок того, що матеріал основи товщі за матеріал качка. Проте пропускна здатність такого плетіння зберігається. Малюнок плетіння йде в три дроти, тому виглядає дуже красиво.

Маркування

Розмір галунного перерізу визначають не розміром осередку, а кількістю дротів на 1 дюйм або 26 мм довжини. Номер сітки відповідає кількості дротів на задану довжину. Чим більший номер, тим менший діаметр дроту. Випускають сітку з номерами від 20 до 200. Плетіння виробляють згідно з ГОСТ 3187-76 . Позначають літерою та числом. Наприклад, полотняне П28 з діаметром 0,6/0,4 мм (основа/качок) з шириною рулону 1000 мм. Або С56 з дротом 0,5/0,37 із нержавіючої сталі з шириною рулону 1000 мм.

Виробництво

Галунне плетіння роблять з міді, чорної сталі, пластику. Міцність нержавіючого дроту, звичайно, вища, ніж із поліамідних матеріалів. Ткані фільтрові полотна галунного плетіння випускають 1) з високою точністю (малим допуском); 2) з меншою точністю виготовлення (великим допуском). Перші застосовують для сушіння, фільтрування розчинів, суспензій, запилених газів. Грубий (великий) допуск часто використовують для просівання сухих матеріалів як армувальну конструкцію.

Застосування

Щоб визначити розмір частинок, що пропускаються, використовують одиницю вимірювання, звану подовження плетіння. Це відношення міжосьової відстані між дротом основи до діаметра цього дроту. Нормальним співвідношенням вважають 5 або 6. Відхилення від цього стандапта погіршує так звану пористість гідравлічну сітки.

Якщо сітку використовують для фільтра свердловин, її потрібно підібрати правильно. Можна пропустити пісок, вийнятий із водоносного шару через зразки сітки різного номера. Підбирати потрібно так, щоб найдрібніший пісок, що пройшов через фільтр, не пошкодив насосну станцію. Якщо осередок близький до розміру піщинки, він засмічиться. Дрібніший пісок пройде без засмічення системи. Більший — відсіюватиметься. Також фільтр захищають від пошкодження великим камінням. Забірна труба закривається зовні відрізком з отворами діаметром 2-3 см. Вона зупиняє великі фрагменти біля труби, утворюючи тим самим додатковий фільтр.

Купити за вигідною ціною

ТОВ «Авек Глобал» пропонує найвигідніші умови постачання. На складі компанії представлений найширший асортимент тканих сіток. У нас ви знайдете те, що вам потрібно. Персональний менеджер допоможе вам зробити правильний вибір, відповість на всі питання та знайде взаємне рішення. Ставши нашим клієнтом, ви отримаєте можливість заощадити гроші та дорогоцінний час, оскільки нашу продукцію можна придбати за дуже вигідною ціною. Здійснюючи оптові замовлення, ви можете розраховувати на гнучку систему знижок, що надається компанією. Терміни виконання замовлень – мінімальні. Весь товар сертифіковано. Якість гарантована неухильним дотриманням усіх технологічних норм виробництва.