• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Мч лист, пруток молібденовий

Мч лист, пруток молібденовий

Постачальник Авглоб пропонує купити молібденовий лист, пруток Мч за економічно вигідною ціною. Постачальник гарантує своєчасну доставку продукції за будь-якою вказаною адресою. Постійні клієнти можуть скористатися знижками. Запрошуємо до партнерської співпраці. Ціна найкраща у даному сегменті прокату.

Технічна характеристика

Висока жаростійкість, міцність та корозійна стійкість до агресивних газових та рідких середовищ. Молібден відрізняється високою пружністю, малим коефіцієнтом розширення, стійкістю до температурних перепадів (т.зв. теплових ударів) та невеликим перетином захоплення теплових нейтронів.

Відсотковий склад ГОСТ 27266-87

Mo Домішки
min 99.98 до 0.02

Застосування ГОСТ 27266-87

Застосування Група Тип Точність виробництва Діаметр дроту
Введення, підтримки, катоди газорозрядних приладів, траверси потужних, спеціальних ламп розжарювання А - Нормальна 200-2500
Допоміжні спіралі А НД Підвищена 45-120
Керн, що спіралізується для виробництва біспіралей з молібдену. А КС Підвищена 45-300

Вимоги якості

Поверхня - шліфована, рівна, без тріщин, мастила, задирок, сколів, плям мастила. Вона має бути шліфована, рівна. Допускаються на поверхні раковини, закови, колір втечі, в межах відхилень, що допускаються. Електроди мають бути обрізані з торців. Допускаються на торцях відколи трохи більше 1 мм. Стріла прогину має перевищувати 1% від вимірюваної довжини прутка.

Зберігання

На закритих складах або під навісом, де забезпечено належний захист від механічних та інших пошкоджень.

Постачання, ціна

Купити молібденовий лист, пруток Мч у постачальника Авглоб можна за доступною ціною. Ціна формується виходячи з європейських стандартів виробництва. Постачальник Авглоб пропонує купити молібденовий лист, пруток Мч за оптимальною ціною оптом чи в роздріб.